Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék olyan barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék olyan barátnőt találni aki kedves, aranyos, értelmes?

Figyelt kérdés
2023. júl. 17. 22:56
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
hát olyat ami kifejti hogy hogy tudnék olyan barátnőt találni aki kedves, aranyos, értelmes
2023. júl. 18. 02:45
 12/54 anonim ***** válasza:
97%
#7 Első vagyok és igen, így értettem. Lehet, hogy valaki külsőre nem a top, de emberileg verhetetlen.
2023. júl. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk ismerkedni kell ezerrel?
2023. júl. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
94%
Mindenhol talalsz
2023. júl. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
79%
Meg kell őket ölelni.
2023. júl. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
66%
Te teljesen elmehaborodott vagy? Miért kellene irigynek lenni egy bamba birka plussre?
2023. júl. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
91%

A kérdés az volt, hogy tudsz olyat találni, amire a válasz az, hogy keresel és próbálkozol. Úgy sem fog rögtön az elején kiderülni, hogy az illető kedves és aranyos és értelmes. Ahhoz előbb el kell kezdeni ismerkedni egy számodra szimpatikus lánnyal, hogy ezek a tulajdonságok kiderüljenek.

Egyik ismerősöm pl. most Tinderen talált magának párt, és eddig nem bánta meg.

De amióta párom van, azóta olyan, mint ha bármelyik sarkon felszedhetnék egy nőt :D Szóval vannak kínálkozó lehetőségek, csak utána kell járni, meg kell találni, mert senki nem fogja eléd tenni.

Mozdulj ki a komfortzónádból, járj olyan helyekre, amiket szeretsz, és egyszer-egyszer olyan helyre is, amit nem szeretsz. Az olyan szórakozóhelyeken, ahol minden 3. lányt megdugnak is akad olyan, aki azért lesz ott, amiért te: hogy ismerkedjen.

Menj el egy múzeumba például, ott is akadnak egyedülálló lányok. Lehet, hogy nem jársz sikerrel, de kulturálódtál egy kicsit.

Esetleg iskolában is próbálkozhatsz (ha aktuális). Hidd el, amíg iskolában vagy, addig van a legkönnyebb dolgod. Viszont amíg otthon ütöd el a szabadidőd nagy részét, addig nem fog magától az öledbe pottyanni senki :)

2023. júl. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 A kérdező kommentje:
szórakozóhelyre csak inni meg dugni járnak az emberek, múzeumba meg nem egyedül megy az emberek 99%-a (tehát a szüleivel vagy a párjával lenne, úgy elég kínos lenne odamenni hozzá) a sulival meg végeztem, szakmát fogok tanulni ami elég fiús szakma szóval elég kevés lány lesz (ha lesz)
2023. júl. 18. 12:09
 19/54 anonim ***** válasza:
96%

És mi lenne, ha elfelejtenéd ezeket a helytelen berögzüléseket? Nem minden szórakozóhelyre csak inni meg dugni járnak az emberek. De ha így is van, akkor? Magadra szedsz egy kis önbizalmat legalább egy kis smacizással.

Ott is vannak olyanok, akik csajos társasággal mennek, és nem feltétlen azért, hogy körbe menjenek mindenkin. De most épp kiragadtad azokat a példákat, amiket írtam, pedig csak próbáltam a kezdő löketet megadni ahhoz, hogy feltaláld magadat, mert ÉN nem tudom, hogy TE mit szeretsz, ami olyan program, amiben 1-nél több ember szerepel. A lényeg, hogy legyél többet olyan helyen, ahol emberek vannak, és majd úgyis adja magát. Egy cuki pénztáros vagy egy tanácstalanul kóborló lány a piás részlegen. Nyilván ez nem olyan hely, ahová az ember ismerkedni jár, de a lényeg a társaság, és hogy ne félj a nőktől.

Egyszer egy kávézó wc-je előtt várakozva szemeztem egy lánnyal, egyszer meg a Tesco-ban az ügyintézős pultnál álló lány vörösödött el. Ha aktuális lett volna a párkeresés, ezekhez már csak oda kellett volna menni, és beszélgetést kezdeményezni, de egyik sem történt volna meg, ha csak otthon recskázok, és várok egy kedves, aranyos, értelmes lányra, aki nem az anyám.

Ha meg semmi nem szimpatikus abból, amit leírtam, legalább a vicc kedvéért regisztrálj be egy társkeresőre.

2023. júl. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:
társkeresőket is próbáltam de egy kalap szart se érnek
2023. júl. 18. 12:49
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!