Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék olyan barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék olyan barátnőt találni aki kedves, aranyos, értelmes?

Figyelt kérdés
2023. júl. 17. 22:56
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
92%

30-as. Troll. Asszem múlthéten vagy előtte volt tele az oldal ilyen kérdésekkel és a kérdező, pontosan úgyan így válaszolt és mindig kifogást talált.


Egyébként drága kérdező. Rengeteg program és lehetőség van amik jók lennének, de te nem akarod őket és hisztizel. Előbb próbálkoz egy szoba növénnyel aztán jöhet egy valódi lány :)

2023. júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
nem vagyok troll
2023. júl. 18. 19:18
 33/54 A kérdező kommentje:
ahelyett hogy oltogattok válaszolhatnátok értelmesen. reportoltalak
2023. júl. 18. 19:25
 34/54 anonim ***** válasza:
96%
örülök neki.
2023. júl. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
96%
#34 Minden egyes kérdésedhez normálisan válaszoltunk, de egy idő után senki sem viseli el a provokációidat.
2023. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:
de én nem provokálok senkit
2023. júl. 18. 20:10
 37/54 anonim ***** válasza:
91%

#35-ös a "provokációid" helyett "kifogásaid"-at akart írni.

Az egész életre lehet kifogást találni, ha az a célod. Nem tudom hány éves vagy, de nekem sem volt könnyű csajozni, mert egész fiatal koromban szarul álltam hozzá, nem ismertem a dolgok sorrendjét, nem csináltam semmit tudatosan úgy, hogy annak értelme is legyen ebből a szempontból.

Neked már leírták, mit csinálj, olvasd át még egyszer, és próbálj meg kifogások helyett egy kis tököt növeszteni (hacsak nem vagy még a kifejezéshez is túl fiatal). Én is mindig kifogásokat kerestem, meg mindig másokat hibáztattam, de megpróbáltam egyszer is kicsit megerőltetni magamat? Nem, csak vártam a sült galambot, elkönyveltem, hogy szimplán szerencsétlen vagyok, meg hogy majd az élet elém lök valakit, ha úgy adódik, aztán folyamatosan gödörbe löktek az elutasítások, amik akkor rosszul estek, de utólag visszanézve teljesen jogosak voltak, én sem akartam volna magamat, akinek ezzel ez a baja, azzal meg az a baja.

Hidd el, amíg magadat nem teszed rendbe, addig az általad vágyott személy sem fog veled szembe jönni, akármilyen kifogást is fogsz generálni.

A csajozás nem művészet. A művészet az, hogy felismerd a hibáidat, és akarj rajta változtatni.

2023. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:
20 vagyok
2023. júl. 20. 13:15
 39/54 anonim ***** válasza:
0%

A következő egyszerű szabályokat tartsd szem előtt:

1. Diplomás kizáró ok, felsőfokú szakképesítés, ill érettségi után elmegy irodába szintén.

2. Egyetemista max 21 éves korig jó, utána használhatatlan.

3. Nagyon jó terület a pultos, hostess, modell, sztriptíztáncosnő, eladó.

2023. júl. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
100%

#39: milyen baromságok ezek?

Minél jobban leszűkíti a kört, annál több kifogása lesz arra, hogy miért nem talál nőt magának. Majd rád fog hivatkozni, hogy "hát ez nekem nem kell, mert diplomás kizáró ok".... istenem.

Ha valaki annyira csajmágnes, hogy 100-ból szűrnie kell, hogy épp ki a legmegfelelőbb, esetleg nem az első, második, harmadik csaját keresi, esetleg már elvált, és úgy keres párt, akkor szóba jöhet a szűrő, de alapjáraton nevetséges ilyenekből kiindulni.

2023. júl. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!