Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék olyan barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék olyan barátnőt találni aki kedves, aranyos, értelmes?

Figyelt kérdés
2023. júl. 17. 22:56
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
0%

#48,

:)

Tökéletes válaszok, köszönöm. Minden szavaddal igazoltad állításaim helyességét.

"1) Attól még, hogy valaki egyetemet végez attól még nem biztos, hogy irodában fog ülni pl: orvosok, színészek, vegyészek"

Nem állítottam olyat, hogy aki egyetemet végez, az irodában fog dolgozni. Csak nem sikerült 1 mondatot értelmezned, miszerint:

"Diplomás kizáró ok, felsőfokú szakképesítés, ill érettségi után elmegy irodába szintén."

Pedig igazán nem nehéz és nem is bonyolult mondat. Ez azt jelenti, hogy ami kizárt, az: 1. Diplomás 2. Felsőfokú szakképesítéssel rendelkező 3. Érettségi után elmegy irodába.

Így már remélem te is megértetted.

" 20 éves koromban kezdhetem el leghamarabb az egyetemet. Ez az jelenti, hogy nem leszek jó csaj? "

A jó csajt ne keverd ide, mert a kérdező "kedves, aranyos, értelemes" lányt akart. Látod, innen is látszik, hogy igazam van, mert te egyetlen személyes névmást ismersz, az pedig az "ÉN". Ezért teszel arra, hogy mit akar a kérdező, vagy mit írok én, te csak fújod a magadét. Mert nem érdekel más, csak saját magad. Pont ezt írtam fentebb. Van belőled még egy pár :)

"Mit számít itt a kor?"

Azt, hogy ha valaki még normális, azt is megfertőzi a sok önző p*csa előbb-utóbb. És én úgy figyeltem meg, hogy 21 éves kor után kb menthetetlenek.

"És ha már ennyire csődör vagy, nem gondolod, hogy benned van a hiba? Inkább maradtál volna csendben."

Köszönöm az újabb megerősítést.

Ahogyan leírtam, ez az én tapasztalatom. Tehát ezzel lehet egyet nem érteni, látom neked nem sikerült megértened sem.

"Lehet, hogy volt rossz tapasztalatod, de nem ítélünk el másokat attól még, hogy nem olyan amilyennek te képzelted el."

Megint, annak amit írsz, köze nincs ahhoz, amit én írtam. Egyszerűen nem figyelsz, mivel te is a 99.99%-hoz tartozol. Ha az "én"-en kívül is fogod tudni és alkalmazni a személyes névmásokat, beszéljünk.

2023. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
0%

#49,

nem én vagyok az :D

Amúgy ezt az érvet el tudom fogadni, de neked is írnám, hogy ha bennem IS lett volna hiba, akkor amikor váltottam, ugyanazokat tapasztaltam volna utána is. De nem, azóta minden rendben, és stabilan élek ugyanazzal a gyönyörű, aranyos, kedves, intelligens lánnyal.

És akiket azóta megismertem, de kapcsolatot nem kezdtem velük, mivel megtaláltam az igazit, szintén aranyos, kedves lányok szinte mindannyian.

:)

2023. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
100%
52. Annak örülök, hogy boldog vagy, és megtaláltad a hozzád illő párodat, de igen, benned is van hiba, mert a 51. hozzászólásod egy nagy hülyeség, és akik így kommunikálnak, nekik lehet a legjobban megbántani az önérzetüket. És aki önérzetes, az valahol beképzelt is. A 48.-nak okos gondolatai voltak, te mind ezt elsöpörted azzal, hogy belemagyaráztad, neki csak ömaga számít egyetlen egy megjegyzés alapján. Ha ott az "én" lett volna fontos, akkor az ő kapcsolatáról beszélt volna, nem általános dolgokról, DE még akkor is megérthetted volna az ő tapasztalait. Inkább az "én" nálad számít, nem? Hiszen a saját egódtól meg sem hallgatsz másokat.
2023. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
0%

#53:

"a 51. hozzászólásod egy nagy hülyeség"

Attól, hogy nem értesz vele egyet, még nem lesz hülyeség.

"A 48.-nak okos gondolatai voltak"

Melyik is? :D

" Ha ott az "én" lett volna fontos, akkor az ő kapcsolatáról beszélt volna, nem általános dolgokról"

Egy frászt. Úgy tálalta, hogy a kérdésre válaszolt, közben pedig nem is hallotta meg amit írtam.

"DE még akkor is megérthetted volna az ő tapasztalait"

én azzal kezdtem az első kommentemet, hogy amit leírtam, az az én tapasztalatom. De engem nem értett meg senki, és valahogyan ezt egyiken sem kérted számon. Vajon miért nem? Mert velük értesz egyet.

Ez a nagy megértés és pártatlanság...

2023. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!