Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék olyan barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék olyan barátnőt találni aki kedves, aranyos, értelmes?

Figyelt kérdés
2023. júl. 17. 22:56
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:

40

azt akarod mondani hogy tökmindegy csak p1nája legyen, ne válogassak?

2023. júl. 21. 13:03
 42/54 anonim ***** válasza:
100%
41. Miért, neked az úgy megfelel?
2023. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
nem.
2023. júl. 21. 21:28
 44/54 anonim ***** válasza:
0%

#40,

Pont alapjáraton kell a szűrőket betenni, hogy ne fusson felesleges köröket.

Amit írtam, az a saját tapasztalatom. A kérdező "kedves, aranyos" lányt szeretne, azt ha a diplomás, 21 év feletti lányoknál talál, akkor lottó ötöse volt.

Még társaságban is kerülöm őket, amennyire szakmailag megtehetem. Számító, képmutató, nagyképű a 99.99%.

Rengeteg kapcsolatom volt, és soha nem értettem, hogy lehet, hogy csak ilyen számító sz*rkupacokkal hoz össze a sors. Aztán hopp, az első nem ilyen lánynál rájöttem, hogy rossz helyen válogattam, és azóta 99% normális lányt ismerek meg.

Ha most szingliként párt keresnék, ugyanezeket az elveket alkalmaznám.

Sajnálom. Ez a tapasztalatom.

Abban van némi igazság, hogy nekem több választásom volt, de ha valakinek csak 2 választása van, ott a felesleges kör még fájdalmasabb.

2023. júl. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
100%

"Rengeteg kapcsolatom volt, és soha nem értettem, hogy lehet, hogy csak ilyen számító sz*rkupacokkal hoz össze a sors."

Nem lehet, hogy azért, mert te is ilyen vagy? Csak úgy kérdezem, mert azért nem minden 21 éves, egyetemista lány olyan, mint amilyennek te gondolod. Én sok olyan tanult lányt ismerek, aki nagyon kedves is, csak lehet, neked mást jelent az érték fogalma.

2023. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként sem ezek alapján kellene megítélni valakit. Tanulatlan nők között is vannak, olyan alja emberek, hogy inkább jobb messziről elkerülni őket.
2023. júl. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
0%

#45,

"Nem lehet, hogy azért, mert te is ilyen vagy?"

Akkor később sem találkoztam volna normális lányokkal.

"mert azért nem minden 21 éves, egyetemista lány olyan, mint amilyennek te gondolod"

Corvinus, Sote, Elte, ÁTE, GTE, SZFE helyekről volt kapcsolatom. Mind ilyen volt, de nem csak azok, akikkel kapcsolatom volt, hanem minden ottani lány (hármat kivéve, mindhárom azóta is normális minden téren). A végén már csak szánakozva röhögtem, mennyire számító banda, ahogy jelenleg is, amikor munka miatt valamelyikkel összefutok.

"Én sok olyan tanult lányt ismerek, aki nagyon kedves is, csak lehet, neked mást jelent az érték fogalma."

Nos, ha így van, jó neked, bár kétlem, hogy ugyanarra gondolunk, kedvesség és aranyosság tekintetében.

Én nem arra, amikor érdeke fűződik hozzá, akkor kedves VALAMILYEN CÉLÉRT. Hogyne, ilyet én is ismerek. De ez semmi más, mint számító és aljas félrevezetés.


Amúgy az egyik legjobb barátom szerint is tévedek, rossz következtetést vonok le a korábbi tapasztalataimból (szerinte a teljes mezőnyben 1% a normális, végzettségtől függetlenül).

2023. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
100%

47-es. Ne vedd sértésnek, de ezek hülyeségek.

1) Attól még, hogy valaki egyetemet végez attól még nem biztos, hogy irodában fog ülni pl: orvosok, színészek, vegyészek

2) 20 éves koromban kezdhetem el leghamarabb az egyetemet. Ez az jelenti, hogy nem leszek jó csaj? Mit számít itt a kor?

3) Én a volt és a jelenlegi osztályomból kiindulva mondom, hogy akár egyetemista, akár egyből érettségi vagy oks képzés után megy dolgozni közöttük is van nagyképű bunkó. Fogadd el. Attól még, hogy te rossz társaságban kerestél attól nem mondhatód el másokról, hogy milyenek. Lehet, hogy volt rossz tapasztalatod, de nem ítélünk el másokat attól még, hogy nem olyan amilyennek te képzelted el. Ez a te szegénységi bizonyítványodat mutatja. Nem a borító alapján ítéljünk el könyvet. :D

És ha már ennyire csődör vagy, nem gondolod, hogy benned van a hiba? Inkább maradtál volna csendben.


Kérdezőhőz szólva helyek ahol próbálkozhatsz: bulik, osztály, edzőterem, könyvtár, sőt még online is lehet. Tudod aki nem mer, az nem nyer.

2023. júl. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%

"Corvinus, Sote, Elte, ÁTE, GTE, SZFE helyekről volt kapcsolatom."

Az szép! Félreértés ne essék, a te dolgod, hány helyről mennyi kapcsolatod van vagy volt, de tudod, ki jut rólad eszembe? A neten van egy csávó, aki félmeztelenül szokott élőzni, és tökmindegy, hogy ki ki mit ír neki, akkor is azt hiszi, hogy ő a király, és menő az, amit csinál, bejön a csajoknak, válogathat is közöttük, csak mert valóban jó teste van. Na az ilyeneket szoktam én lányként nagy ívben elkerülni, mert a nagy arcukon kívül kb. semmi értelmesebbet nem tudnak felmutatni. Szóval azért az éremnek két oldala van. Lehet, hogy azokat a csajokat beképzeltnek látod, akikre gondolsz, de veled sem lehet minden rendben, ez tuti.

2023. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%

#41: istenem, mondták már, hogy nehéz eset vagy? Értelmezed is, amiket leírnak neked, vagy csak úgy kiragadsz 1-1 szót, amibe épp bele tudsz kötni? Azt akartam mondani, hogy mások véleménye alapján ne állíts saját magad elé olyan nevetséges falakat, amik csak még inkább megnehezítik azt, ami miatt kiírtad ezt a kérdést, és még könnyebbé teszik a dolgodat arra, hogy kifogásokat keress, miért nincs barátnőd.

Nyilván nem lehetett sok kapcsolatod, ha azzal sem vagy képben, hol/hogyan kéne valakivel összejönni. Ez nem baj, csak akkor nem játszhatod azt, hogy jaj neked nem kell 21 éves értelmiségi, nem kell, mert fordítva hordja a zoknit, nem kell, mert sárga bugyi van rajta, nem kell, mert nagy a lába, vagy kék a haj, stb... járj emberek közé, találj valakit, bárkit, aki számodra szimpatikus, ismerd meg, és majd alakul valamerre. De amíg kifogásokat keresel, semerre sem fog alakulni, ezt értsd meg.

2023. júl. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!