Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek inkább hagyjam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel elkezdtem beszélgetni, nagyon jól elbeszélgettem vele, ilyen jót régen beszéltem lánnyal.

Viszont azt vettem észre egyátalán nem értékeli a bókokat, sőt, inkább vitázni, hogy ő például nem szép, nem cuki stb.

Kicsit már az agyamra megy, hogy bármit megdícsérek a külsejét, beslőjét mindenre csak ennyi reakciót kapok, hogy elkezd vitatkozni...



2023. júl. 19. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, nincs elfogadva magával.
2023. júl. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik nem szeretik. Főleg, ha elég átlagos és üres.
2023. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Intelligens lány megköszöni a bókot.
2023. júl. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég önbizalom hiányos lehet, vagy önértékelési problémái vannak, de te ezzel ritkán tudsz mit kezdeni.
2023. júl. 20. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem "küzdöttem" soha senkivel.

Ő ilyen és kész.

Sajnálom, de én nem futnék neki megfejteni a rejtvényt, miért nem értékeli a dicséreteket.

2023. júl. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de sanszos, hogy nem jössz be neki, ezért hárítja a bókokat
2023. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!