Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Próbálkozzak a lánynál vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak a lánynál vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

álltalános iskolás osztálytársamról lenne szó, régen is tetszett és ki is fejeztem. Eleinte viszonozta, megölelt stb... De aztán elutasított.

Azóta eltelt 6 év és még mindig nagyon tetszik. Facebook-on és instagram-on sem tette ki hogy ez idő alatt lett volna bárkivel(persze ez nem jelent semmit)

Bizonytalan vagyok ezzel kapcsolatban.



2021. ápr. 6. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy próbát megér, de mi nem tudjuk megjósolni, hogy mi fog történni, úgyhogy meg kell próbálnod, ha valóban 6 év alatt sem tudtam "kiverni a fejedből". Semmiképp se nyomulósan, az nem jó út, legyél kedves és fogadd el az esetleges(!) visszautasítást!
2021. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán!
2021. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tanácsolom, hogy közelíts feléje. Ha elfogad - jól jársz. Ha nem fogad el - szomorú leszel, de tedd túl rajta magad. Ilyen az ismerkedés: vagy - vagy.
2021. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá. Simán.
2021. ápr. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, maximum ugyan olyan reakciót vált ki, mint 6 éve.
2021. ápr. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elkezdtem vele beszélgetni és elmondta hogy a lányokat szereti.

Szóval eléggé vegyesek az érzelmeim most.

2021. ápr. 11. 08:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor jobb ha inkább távol maradsz tőle mert még a végén ennél is jobban bele esel és akkor már késő lesz.
2021. máj. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
azóta úgy ahogy elengedtem. Persze nagy kár érte...
2021. máj. 2. 17:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj miatta, majd találsz jobbat, csak idő kérdése :)
2021. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!