Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz, ha a csaj anyja jobban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha a csaj anyja jobban bejön?

Figyelt kérdés
Lényegében van egy csaj, aki nagyon összeakar velem jönni. Nem rossz csaj amúgy, de az anyja.. Na ő nekem nagyon bejön. És egyszerűen nem tudnám megengedni magamnak, hogy összejöjjek vele úgy, hogy az anyja az igazi nekem. Szerintetek ez nagyon kínos?

2023. aug. 23. 22:16
1 2
 1/14 Cameroon ***** válasza:
33%
Jöjj össze a lánnyal így közelebb kerülhetsz az anyjához
2023. aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Parányi az esélye hogy az anyjának is kellesz. Legalább a lányt ne veszítsd el. 30/F
2023. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 mienkamennyekorszaga ***** válasza:
28%
Jöjj össze a lányával így féltékeny lesz az anyja és rad hajt ennek következtében szingli lesz a férje akire ráhajthatsz immáron
2023. aug. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Justinianus ***** válasza:
78%
Nem, ha öt éves a csaj.
2023. aug. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 hosszúhajú ***** válasza:
87%
hát gondold végig mi lenne. a lányok észreveszik az ilyet egy idő után feltűnne neki. te meg mindig az anyja társaságát keresnéd - ne te gyere át hozzám, majd én átmegyek hozzátok... hülye és kínos helyzeteket is el tudok képzelni. nem lennél olyan nagyon boldog ha az anyját látnád apjával ( vagy bárkivel )
2023. aug. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 hosszúhajú ***** válasza:
88%
az meg tetszik benned hogy nem akarod kihasználni a csajt - nem is lenne tisztességes.
2023. aug. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

" Nem rossz csaj"

Szegény lányt engedd el.

Keresd olyan lányt aki bejön.

2023. aug. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Hány éves a muter?
2023. aug. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy trollkérdés, de ha nem, akkor az a tanácsom, hogy légy tisztességes, és mindkettőt felejtsd el. Az anyánál nincs esélyed, a lányba nem vagy szerelmes. Persze ha a lány apja lehetnél, akkor az egy kicsit más kategória, főleg, ha facér az anyuka. De nem kis ellentét lenne a gyerek és az anyuka között miattad, amit tudnod kell kezelni, de láthatóan nem fog menni, mert éretlen vagy ehhez.
2023. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem . velem is volt mar ilyen :D
2023. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!