Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kerülhetek ki nyertesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetek ki nyertesen ebből a szituációból?

Figyelt kérdés

Elég hosszú és bonyolult a történetem...

Tehát volt egy olyan korszakom nagyjából 2 éve, hogy elég sok ismeretlen nekem tetsző lányra ráírtam csak úgy Instagramon ismerkedéssel. Gondolhatjátok, hogy szinte az összes off-olással végződött. Akkor kb. 15 éves voltam, most 17 vagyok. Tudom, hülye voltam és amatőr. Most 17 vagyok. Ilyen "szórakozásból" írtam rá egy bizonyos lányra. Ugyanolyan idegen volt, tőle is elutasítást kaptam. Ezután teljesen elfelejtettem. Vele folytatódik a történet.


2 évvel később bekerült ugyanabba a suliba, mint ahova én is járok. Ő nagyjából 16 éves lehet. Csak év végén figyeltem fel rá újból, hogy igazán vonzódom hozzá külsőleg. Mivel év vége volt ezért nem volt lehetőségem megszólítani.


Instán viszont bekövettem. Vissza is követett, nem tudom és jelenthet-e valamit. Nem tudom kitörölhette-e már a beszélgetést ott.


Most a következő tanévben tervezem leszólítani az egyik suli utáni délután. Sajnos nem tudom, hogy emlékezhet-e rám, hogy már egyszer nem-et mondott (valószínűsítem, hogy nem). Ebből kifolyólag hogyan tudnám leszólítani, hogy jól jöjjek ki belőle? A telefonszámát kérném el, mert ha az instáját adná meg, akkor opció, hogy látja hogy már egyszer elutasított.


Túlbonyolítom tudom. Ezért van szükségem tanácsokra. Ti hogyan járnátok el a helyzetemben? Köszönöm! ;)



2023. aug. 25. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Előbb kellett volna gondolkodni! Értem én, hogy 15 éves taknyosan ez jó poénnak tűnt, de a felnőtt lét erről szól, hogy vállalni kell a felelősséget.


Nem szokták általában az emberek kitörölni. a beszélgetést, szimplán csak nem írnak vissza. Meg már amúgy is bekövetted instant, ez az, amit tényleg nem kellett volna. Téged sem az eszedért szeretnek, pedig igazán kár érted, mert alig találtam helyesírási hibát és az oldalhoz képest egészen értelmesen megfogalmaztad ezt a kérdést.


Az van kistöki, hogy egy kapcsolathoz két ember kell. Ez. a csaj már egyszer elutasított. És? Mi van akkor? Bár te is hülye voltál, hogy írogattál mindenkinek, de na. Ne menj le kutyába, meg ne égesd tovább magad előtte, mert előbb utóbb ez úgyis ki fog derülni, hogy ráírtal- elutasított es most meg pofatlan módon úgy teszel , mintha semmi nem történt volna.

elhiszem, hogy tetszik és áll a kis kukesz, de ez a csaj már ugrott. Vannak tőled szebb okosabb pasik, akiknek volt gyerekkoruk és nem instant írogattak butaságokat fűnek fának, bár ez. a szüleid hibája is! Szégyellhetik magukat veled együtt kistöki! Szerencsére nemsokára kezdődik az iskola és nem lesz időd a sok hülyeségre. Na de na! Én azt mondom, hogy hagyd ezt a lányt békén, ne égesd tovább magad , rengeteg lány van még a világon és rengeteg tócsaj van / lesz még a sulidba. Talán ha nem irogattál volna anno, így most komolyabban venne a csaj, de így most nem tud komolyan venni, csak betegnél előtte és hosszú ideig nevetség tárgyát képeznéd a barátnőinél is. Telefonszámot meg senkitől ne kérj a mai világban 2023-ban! Hol élsz te? egy barlangban?

Személyesen = Sok beszélgetés és ha altod, hogy figyel érdekled, akkor suli után felhívod fagyozni vagy meginni valamit (de nem ezt. a csajt, aki elott mar leegel)

Facebookon /instan : Meg rairsz és latod h ha válaszol aki hogyan válaszol, fenntartod a bezselgetest igyekszel, bedalozol, tan ha tok jo minden aki x Ido múlva felhívod meginni valamit, ennyi nem bonyolult annyira. De nem kell lemenni kutyába, meg ha egyszer elutasított pitizni tovább, mert az arra vall, hogy eg otthon recskazo hülyegyerek vagy, aki ha meglátja a csajt mar telelövi. a gatyát... mi lenne, ha aktus lenne? 20 mp után eldurrannal szegény csaj pedig jobbat érdemel nálad...


Gondolkozz el picit a dolgokon!

2023. aug. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Volt már a kérdésed és akkor is azt reagáltuk, hogy nem kéne ezt eröltetni.
2023. aug. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem engedd el a fenebe
2023. aug. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
88%

A következőt javaslom.


Az uton járni mindkét esetben ugyanojan, sőt ugyanoda vezet, de még is más lesz rajta járnod :)


A "Hogyan kerülhetek ki nyertesen ebből a szituációból?" kérdésen egy picikét változtassál, és úgy tedd fel:


Hogyan kerülhet ki A LÁNY nyertesen ebből a szituációból?


Így cselekedjél és figyeld meg mennyire jó lesz az eredménye :)

2023. aug. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Ezt már egyszer kérdezted, és kaptál rá választ. Mi változott?
2023. aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Személyes ismerkedés, ha bejössz neki, akkor elmeséled a sztorit, hogy egyébként régen milyen hülye voltál, és már felnőttél. Akkor ő is mosolyog egyet az egészen, és túl is vagytok a parán.
2023. aug. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Töröld az instadat és csinálj újat, a lány nem fogja látni akkor hogy te irtál neki régebben😉
2023. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá és ezt az egészet meséld el Neki.

Ha jófej, akkor még be is jöhet az őszinteséged.

De azt ne felejtsd el kiemelni, hogy nem azért Ő kell neked, mert elérhetővé vált azáltal, hogy egy suliba kerültetek.

Akár elmondhatod Neki, hogy tetszenek neked az insta fotói, mert...

Cuki a cicája, jól komponált képeket rak fel, stb. te tudod, milyenek a képei.

2023. aug. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

1-es!

Megdicsérted a kérdező helyesírását, de a te szöveged tömve nyelvhelyességi és helyesírási hibákkal. Kistöki.

2023. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!