Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan keressek barátnőt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keressek barátnőt? Mármint úgy érzem hogy elég rossz szituációban vagyok,

Figyelt kérdés
mert Ausztriába járok suliba és ott is élek a hétköznapokban, de a családom miatt minden hétvégén átmegyünk Magyarországra és ha a suliban szerzek egy csajt akkor nem tudok vele lenni mert Magyarországon vagyok, viszont Magyarországon pedig nincsenek barátaim mert nincsenek magyar osztalytársaim. És amúgy is elég kicsi az önbizalmam a testalkatom miatt.

2022. júl. 18. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Ne azt nezd h mik az akadalyok, hanem probalkozz, hidd el minnel elobb megtanulsz kezdemenyezni annal jobb.
2022. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne gyere át minden hétvégén, hagyjanak otthon csajozni. A testalkatoddal meg sportolj.
2022. júl. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nagyon nehéz ebben a világban párra találni, van aki sosem talál rá és ez nem csak most van, hanem régen is így volt. Én csak annyit tudok ajánlani, hogy ha tetszik egy lány hiába itt van magyarországon, próbálkozz be, mert kitudja mi sül ki belőle.
2022. júl. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!