Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen ürüggyel írjak rá a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ürüggyel írjak rá a lányra?

Figyelt kérdés
Eléggé tetszik a lány, és élőben tudom le blokkolnék ha így full ismeretlenül kellene beszélnem vele, viszonylag távol lakik tőlem, tehát nagyon közös pontal nem tudok nyitni. Új még a suliba, max annyi lenne, de az meg eléggé érdekes lehet a szemszögéből hogy a semmiből bejelölöm és kérdezősködök milyen a suli. Tehát nagyon közös pont alig van így még ismeretlenül.
2023. szept. 5. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
De valahonnan csak ismered. Arra semmiképp nem tudsz ráfűzni?
2023. szept. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Ne irkálj. Köszönj rá, ha látod, mosolyogj.

Az pedig egy tökéletes kérdés, hogy hogy tetszik a suli.

2023. szept. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát suliból látom 1-2x de nem tudom hogy közelítsek, nem akarok tolakodó lenni, ha bejelölném és mondjuk kérdezném hogy tetszik a suli az nem túl zaklatós?
2023. szept. 5. 20:55
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy zaklatás! Hajrá
2023. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát szerintem elég érdekes lenne, elvégre ő semmit nem tud rólam, látott 1-2x ennyi
2023. szept. 5. 21:53
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Elmondom neked, hogy miként is működik ez a korosztályodban:

(az esetek túlnyomó többségében ez jellemző)


Ha külsőre szimpatikus vagy számára és nem találja taszítónak a (még kialakulatlan) jellemedet, akkor van esélyed közelebb kerülni hozzá, ha nem tetszel neki valószínűleg nem fog nyitni feléd.

2023. szept. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Persze ezt tudtam, igazából nekem a megszólítással van a gondom, mindenkivel el tudok beszélgetni, csak a nyitás mindig olyan kellemetlen számomra
2023. szept. 5. 22:49
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én bírnám, ha valaki rám írna. Nincs benne semmi tolakodó. Ha meg nem akar veled beszélni, legalább megpróbáltad. Hajrá!
2023. szept. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#7 Ez csak túlgondolás. Ha nem írsz rá, akkor nem lesz semmi, ennyi a sztori.:(

Hajrá!!!

2023. szept. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%

Küldj neki egy mémet

Kezdésnek sztem jó:)

2023. szept. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!