Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már nagyon vágyok egy barátnőr...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon vágyok egy barátnőre de eddig csak kudarc ért, mit tegyek? :/

Figyelt kérdés

eléggé introvertált vagyok, nem merek odamenni lányokhoz mert félek az elutasítástól.. instán meg ilyeneken nem vagyok fent ezért a netes ismerkedés is kilőve.

még nem volt barátnőm és szűz vagyok, ez mennyire gáz? más is van/volt hasonló helyzetben? 18/f



2023. szept. 14. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Fejezzétek már be ez a "gáz ha...?" dolgot.


Tiszta butaság. Az ovisok versengenek ilyeneken, hogy kinek mikor milyen vasautója van. Azon felül felesleges az olyan szintű hasonlítgatás, hogy akkor én most "gáz" vagyok, mert "le vagyok maradva".


Nem gáz ha szűz vagy, az sem, hogy nem volt még barátnőd, sem a többi dolog. A te dolgod és csak részben múlik rajtad, szóval nincs miért megvélyegezd magad.



Az egyszerű válasz az, hogy ismerkedj.

De ma már iszonyatosan nehéz ismerkedni. Neten iszonyatosan nehéz bármi komolyat összehozni.

Élőben meg próba szerencse alapon működik a dolog.

2023. szept. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Ó, az egyáltalán nem gond, hogy nem volt még barátnőd! Nekem se volt még, de nem azért, mert nem vagyok képes barátkozni csajokkal - lenne itt bőven lány, akivel jól kijövök meg minden és csak rajta múlik, hogy komolyabban barátkozzak velük -, de az igazi lányt egyszerűen még nem találtam meg.

És hidd el, hogy ez nem is gond, mert ilyen fiatalon sokszor még nincs meg az embernek az érettsége ahhoz, hogy kialakítson és fent is tudjon tartani egy rendes hosszútávú kapcsolatot!

Amúgy én se vagyok fent Instán meg ilyen platformokon, jobban preferálom a rendes, élő ismerkedést!

Na de ez nagy mértékben csak rajtad múlik,hogy lesz-e barátnőd vagy nem - és főleg arról csak te tehetsz, hogy nem mersz odamenni lányokhoz és kommunikálni velük! Nyilván nem ajánlom azt, hogy rögtön azzal a témával kezdjél el egy beszélgetést, hogy bejön neked a lány stb, hanem szépen lassan ki kell építeni először egy normális barátságot és aztán idővel majd magától alakulnak a dolgok, ha ottvan a kölcsönös szimpátia! ;)

2023. szept. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy én is 18/f vagyok ( #2 vagyok)
2023. szept. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Menj el olyan helyre a barátaiddal, ahol vannak lányok és figyeld, hogyan közelítenek a többiek a lányokhoz. Ha nincs barátod - keress valakit (unokatestvér, szomszéd fiú...).
2023. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

2

ilyen hozzáállással nagyon pofára fogsz esni. lányokkal NEM barátkozunk, ez alapszabály. beleszeretsz a csajba, visszautasít és évekig depressziós leszel, tapasztalat

2023. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A netes ismerkedés csak azért van kilőve, mert nem vagy fent sehol. Pedig az pont kedvezni szokott az introvertált embereknek.
2023. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

6

én fent vagyok fbn viszont nincs fent rólam se kép se semmi, nem egyszerű így sem

2023. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Hogy akarnál kép nélkül ismerkedni? Nyílván senki nem fog üzenetet váltani egy kép nélküli profillal....
2023. szept. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mert nem vagyok fotogén, még saját magamtól is undorodom mikor a tükörbe nézek
2023. szept. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9 Ez oké, de akkor sem lehet képek nélkül online ismerkedni. Ez egy tény.
2023. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!