Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van bennem a hiba?

Figyelt kérdés

Régebben írtam ki egy ugyan ezzel a témával kapcsolatos kérdést, de nem is én lennék ha megint nem futottam volna bele ugyan abba a hibába... (hiba?) Inkább ugyan az történt mint mindig, nem tudok az egyről a kettőre lépni, ugyan abba a hibába esek bele és egyszerűen nem tudom mit csinálok rosszul, ami mindenkit eltaszít....

De ez így elég sejtelmes, szóval elkezdek a konkrétumokra rátérni, hosszú szöveg lesz ez az egész kérdés, nem sokan fogjátok elolvasni de ezt ki kell írnom magamból, ha valaki segít is, azt csak megköszönöm mert hátha ti tudjátok, vagy észreveszitek mi velem a baj...

Az elmúlt időben több lánnyal is volt szerencsém megismerkedni, Több helyen is, személyesen, ismerős által, neten stb. Minden létező lehetőséget kipróbáltam már. Egy lány kivételével mindegyik az első találkozás után megszakad. Egyszerűen vagy megírta, hogy neki ennyi elég volt, nem szeretne velem semmilyen kapcsolatot sem már, vagy egyszerűen nem is nézi meg amit írtam, nem válaszol, egyszerűen eltűnik, nem tudom elérni (facebook, de telefonon is hívtam és semmi) Nem értem, egy találkozóval mit lehet annyira elrontani amikor mondjuk hónapokig beszélgetünk (még nyáron, külföldön volt szüleivel) napi több órát, video chat minden majd első találkozó után oké köszi, nem szeretné folytatni. Vagy a mostani ami 2 napja történt, segítettem neki és elkísértem valahova totál jófejség (még ő kért meg rá) Majd miután hazaértem, írtam neki és azóta meg se nézi, de elérhető látja, nyilván tegnap és ma is írtam neki de ennyi. Előtte meg nagyon jól elvoltunk, majd első találkozás után megszűnik minden. Nem értem... Meg se indokolják, nem vagyok annyira csúnya vagy nem tudom, normál kedvesnek tartom magam, nem csak megfektetni akartam, normális kapcsolatot szeretnék (de ezt sem mondtam tehát nem nyomultam, emiatt sem lehetett, teljesen normálisan viselkedtem) És nem tudom elképzelni mi a baj? Mert beszéltünk előtte, látott (esetleg képet ha neten ismertem meg) jól elvoltunk, én sosem csalódtam még, mindig az volt előttem amit gondoltam. Ez fura elmagyarázni... Szóval tudtam milyen nő, láttam is, tudtam mire számítsak, eleve ezért találkoztam vele nem volt az a húú te ki vagy bulin vagy neten nem ilyen voltál. Tisztában voltam vele. Az első találkozást egyébként úgy értem, hogy megbeszéltük és csak mi ketten voltunk. Mert volt akit ismerős által ismertem meg és akkor ők is ott voltak. Értitek.

Visszatekerem minden másodpercet a 2 nappal ezelőttinél is és semmit nem rontottam el.. Mégis valami olyan történt ami megbocsájthatatlan és nem ír... fiúk, lányok, mi a véleményetek? Ez mi?

És annyira fájnak már ezek a dolgok, annyira rossz és nem tudom mitévő legyek? Már félek ismerkedni, ugyan az lesz mint mindig, felesleges. Elijesztem őket magammal, kibírhatatlan vagyok ezek szerint. Biztos élőben más vagyok (ezek szerint de nem tudom) de ennyire? Én ezt nem tudom elhinni, nem mindegy leírom vagy kimondom? Videó chat? Hangüzenet? Nem hiszem el más lennék. Akkor meg? Mi a baj? Nem egy, nem kettő, nem három ilyen volt már. ÉS ez már megijeszt. Nem nyomulok, első találkozó, kedves jófej vagyok. Nem vagyok bunkó f**z, és nem is fogom megjátszani magam. (ha ez kéne ahhoz hogy legyen második találkozó) Nem igaz, hogy mindenki normális pasit akar de ha megkapják nem kell nekik. És tudom nem vagyok olyan szép, de ezek a lányok sem top modellek, teljesen normális, nem pláza cicák, értelmes lányok akikkel lehet beszélgetni. Számomra tökéletesek, de valami nem oké...

Fentebb említettem egy lány kivételével mindenkivel egyszer találkoztam, igen, vele kétszer és mai napig beszélgetünk de ő csak barát, ami nem zavar, mindketten így állapodtunk meg. Nem is ez a bajom, hanem az hogy mások teljesen megszakítják a kapcsolatot. Még ha írogatnánk vagy lenne minden olyan mint a találka előtt. De nem, teljesen elijesztem őket, egy csődtömeg vagyok.

Nos nem tudom, ebből ki mit vett le, tudtok e segíteni vagy sem, de jó volt kiírni ezt magamból, kicsit jobb. Ha esetleg van tippetek vagy tanácsotok, ne tartsátok magatokban. Köszönöm ha végigolvastad.


18/F



2018. okt. 7. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát tényleg elég hosszú szöveg és azért kivettem hogy mi a problémád.

Hát tanács számodra hogy ne add fel nem vagy csőd tömeg ,hogy miért nem írnak vissza azt én se értem szerintem valamelyik tulajdonságod nem tetszett nekik vagy nem tudom.Szerintem a válaszukat nagyon ne várd és ne fuss utánuk mert teljesen felesleges mivel választ sem adnak. További sok sikert!Kitartást!:)/L

2018. okt. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, és köszi, próbálok kitartani, de amikor így húzzák az agyamat és hülyítenek az nagyon nem tetszik. És én komolyan gondolom, nem poénból beszélgetek velük órákat minden nap és találkozom velük. Csak tudnám mi van az ő fejükben... Nekem akkor is fájnak ezek a dolgok. ÉS a legjobban az, hogy tényleg minden egyes alkalommal mindig ugyan ott "rontom" el. A tali után. Vicc de komolyan.
2018. okt. 7. 14:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet nem szeretnek ,és így jelzik hogy vége.
2018. okt. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Ez most lehet hülyén fog hangzani de lehet vmi olyan miatt nem akarnak veled találkozni ami videochaten nem látszik pl rossz a szájszagod vagy izzadtság szagod van de te nem érzed. Ennyi alapján én vmi ilyenre tudnék következtetni.
2018. okt. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Szia, először is végig olvastam amit írtál, és tényleg nem fogtad rövidre. Nos kezdjük avval, hogy a pontos okot mi nem fogjuk tudni megmondani, mert nem ismerjük a lányokat, nem látunk a fejükben, és végképp nem ismerünk téged. Ami azért is lényeg, mert a lányok akikkel randiztál lehet nem a külsőd hanem a belsőd miatt ráztak le. Ez alatt nem azt értem amit te is írtál hogy "nem nyomultál, és nem voltál bunkó f**z" hanem egyszerűen a megnyilvánulásaid, és a tudatalatti gesztusaid kelthettek ellenszenvet akaratod ellenére.De az hogy ennyi lány otthagyott az nem biztos hogy egyenlő avval hogy benned van a hiba.Bár erős a gyanú, mert ennyi véletlen nem történik(?) sorozatban egymás után, viszont érdemes azért megvizsgálnod a másik oldalt is amit nem tudom mennyire tettél meg, ugyanis könnyen lehet hogy nem jó helyen/közegben, és nem megfelelő lányokkal ismerkedsz. Illetve annyit tehetsz, hogy megkérdezed azt a lányt akivel még tartod a kapcsolatot, hogy ő neki mi volt az oka hogy mégsem akart veled kapcsolatot.(17/l)
2018. okt. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De ez kiküszöbölhető (nem hiszem mondjuk de tegyük fel) ez egy olyan ok amiért te azt írod soha többet nem akarsz vele találkozni? És nem válaszolsz neki? Ha izzad valaki = totál tabu, és kikosarazod? Ne már... Természetes dolog.
2018. okt. 7. 15:57
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes és összeszedett hozzászólást.

Én sem tudom az okot ne aggódj, nem mondták el, csak annyit, hogy elég volt, többet nem akar velem találkozni és tartani a kapcsolatot. Akivel még tartom az magán ügy miatt, nagyon komplikált az élete és egy kapcsolat csak tovább bonyolítaná. De barátok vagyunk, beszélgetünk, teljesen meg vagyok vele elégedve. Ő nem szakított meg minden kapcsolatot csak leszögezte ezt. Megértem, teljesen értelmes, felnőtt módjára megbeszéltük, felajánlotta, hogy itt is hagyhatom ha én minden áron komoly kapcsolatot akar és akkor külön utakon folytathatjuk. Mondtam nagyon jó vele beszélgetni és segítek amiben tudok. És így lettünk barátok.

Én is így gondolom, ez már túl sok véletlen lenne. Valamit tényleg elrontok akár tudat alatt vagy valami meg nyilvánulásom nem jó. De nem lehet szólni? Vagy nem tudom... Ha valami zavar mondja meg. És valami olyan ez a dolog amivel 2 hónap beszélgetést megszakítasz? Meg eleve nem találkozón mondják azt, hogy jó ennyi volt. Szépen otthon hátradőlve megírják ennyi volt. (Vagy ennyit se csak nevetnek amikor írok és ignorálnak)

2018. okt. 7. 16:05
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az a baj, hogy túlságosan rágörcsölsz erre az egész párkapcsolat témára, és ez meglátszik rajtad. Ha érződik, hogy nagyon szeretnél már valakit magad mellé, akkor az eltaszíthatja az embereket.
2018. okt. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mi számít rágörcsölésnek? Hogy beszélgetek velük? Törődöm velük? Nekem ezek alap dolgok. Nem görcsölök rá, nem mondom neki mikor találkozunk már, mikor csókolhatlak már meg, na gyere át nincs itthon senki. Nem. Egyszerűen beszélgetek vele, érdeklődöm, semmi nyomulás. Se élőben sem chaten. Igen, nagyon szeretnék kapcsolatot ezt nem titkolom. (előttük igen de itt kimondom) De ez szerintem egyáltalán nem látszik.
2018. okt. 7. 16:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Én pár évvel fiatalabb vagyok,szóval nem tudom mennyire tudok ebben segíteni,de ha gondolod privátban beszélgethetünk erről,hátha segítek 😅😅 ha lesz időm válaszolok :)
2018. okt. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!