Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tini melegeknek milyen lehetős...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini melegeknek milyen lehetőségük van társkeresésre?

Figyelt kérdés
Hivatalosan az ilyen oldalak csak felnőtteknek vannak (oké, lehet kamuzni is, tudom), iskolában, stb helyeken meg élőben azért rázós.
2023. szept. 29. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Vannak olyan appok, amik hivatalosan barátkozásra vannak, de kb. mindenki társkeresésre használja. Ilyen például a yubo, meg a hoop. Ezokat kipróbálhatod.:)
2023. szept. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Valld be mindkinek hogy meleg vagy, akkor kitudodik.
2023. szept. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Daniel Prime válasza:
89%
Instagram
2023. szept. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

2# akik lepontoztak, írjon le ötletet, hogy tudjon ismerkedni.

ti balfaszok, ha nemtudják hogy meleg a srác, melegek nem fognak csak úgy odamenni :P

2023. szept. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

őszintén nekem is ez a nagy problémám (+ keresztény környezetben élek)

én néhány emberen anotalkon ismerkedtem meg, nagyon sok a gyökér, de néha lehet normális emberekkel is találkozni

az ilyenek, hogy hoop, yubo stb, amit 1-es említett jók tudnak lenni, de az emberek nagyon kinézetre mennek

2023. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz bárkit találni.

Igen ott vannak a randi appok (Grindr, Romeo) de igazából ha kapcsolatot keresel és nem egyéjszakás kalandot akkor gyakorlatilag esélytelen a helyzet. De ha valakinek van kedve ismerkedni (a korosztályomból), akkor írhat 18 f

nov. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!