Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi okozza azt, hogy annyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okozza azt, hogy annyi srác nem talál magának barátnőt vagy bármilyen kapcsolati formát?

Figyelt kérdés

Jó magam single(remélem ezt nem csak nőkre mondják) kollégista vagyok és mivel folyton azt látom, hogy mennyi talán nem épp Adonisz de potenciállal rendelkező srác nem képes egy kapcsolatot se találni.

Mit gondoltok mi az a tulajdonság vagy tulajdonság csokor ami eltaszítja vagy éppen közelebb visz egy tinédzser srácot a csajokhoz?

Persze én is hallotam a 20%-80% os elméletről (miszerint a csajok 80%-a a srácok 20%-ára utazik és a maradék 80% srác között oszlik el a csajok 20%-a.) és társairól de én hiszek abban, hogy ennél komolyabbnak kell lenniük az embereknek még ha csak tinédzserek is.

Válaszokat előre is köszi!

17/F



2023. szept. 30. 20:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Lépni kell.. az életben mindig lesznek pozitiv es negativ elmenyeid amik elol nem lehet kihatralni. Az idosebb pasik elviszik a korosztalyod felet legalabb kb ilyen 20-25eves fiuk. 30f
2023. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb fiú azért nem kezdeményez mert amikor igen akkor 80%ba el vannak utasítva, és ezeknek a nagyrésze egyáltalán nem kedves módon történik. A legtöbb lányt egyáltalán nem érdekel az hogy esetleg egy srácnak is lehetnek is érzései és szarul eshet amikor valaki bunkóan vissza utasitja őket. A másik pedig hogy ha ennyire feminista világ van , meg ilyen női jogok olyan női jogok akkor a lánnyok miért nem kezdeményeznek ? Nekik nem szabad?
2023. okt. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"80%ba el vannak utasítva"

Vagy 98%

A férfiak gépek, nincs lelkük, tehát bármilyen goromba lehetsz velük.

Vagy mégsem?

2023. okt. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
22%
Ezt a sok önsajnálattól megcsömörlött lúzert...
2023. okt. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokaknak nincs kapcsolata ebben a korosztályban, amivel semmi probléma nincsen, manapság egyre jobban kitolódnak ezek a dolgok, többen koncentrálnak saját magukra.


Nekem pl. 22 évesen volt az első párkapcsolatom és különösebb probléma nincsen sem a kinézetemmel, sem a belső értékeimmel, szimplán ekkor találtam valaki olyat akivel szívesen lennék kapcsolatban.


Illetve nőként én nagyon sokszor kezdeményezek ha valaki megtetszik vagy szimpatikus, viszont néha ahogy fentebb említették muszáj kicsit bunkóban vissza utasítani egy-egy srácot, mert a normális NEM-ből nagyon sokan nem értenek sajnos.


Ui.: Illetve általában a fiúknak/férfiaknak más a meglátása arról, hogy mi egy Adonisz, mint egy nőnek ;)

2023. okt. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
21%
Gyoker a férfiak és a nők többsége. Nincsenek ismerkedési hagyományok, se önismeretük. A hedonista nihilista materialista társadalom egy adhd-s zombit csinált belőlük és túl szexualizálta az embereket. Az emberek meg lusták és igénytelenek hogy változtassanak. Szerencsére én királyul megoldottam az önfejlesztést, ezért szuper helyem van. :)
2023. okt. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A woke és az lmbtq oka, a lányok divatból lesznek woke pártiak, így magukra öltik az ideológiát és asszerint élik életüket, és aszerint válaaztanak párt, ezekbe az értékekbe beleszámolják, hogy a fiú használjon sminket, viselkedése ne a megszokott férfi legyen, hanem érzelgősebb úgymond művészlelke van, az lmbtq, meg teret adott több szexuális irányultságnak és ezek napjainkban is bővülnek, kiszorítják a heteroszexualitást, ez előbb utóbb a szerelem teljes megsemmiülését fogja eredményezni.
márc. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!