Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi velem a baj? 17 évesen 0...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi velem a baj? 17 évesen 0 szerelmi életem van.

Figyelt kérdés

Ez a kérdés az én nyomorultságomból adódik, szóval ha szindi akarsz, akkor kérlek ne, beismerem, balfasz vagyok (erről szól a kérdés)

Szóval...

A sztori röviden annyi, hogy nagyon nem egy beilleszkedő személyiség vagyok. Egyszerűen sehova nem tudok beilleszkedni, a társadalmi normákkal gyakran szembemegyek, mert nem vagyok képes ,,úszni az árral" (csak a természetben). Nem hülyegyerek vagyok, nem arról van szó, és nem is arról hogy ne lennék valami miatt úgymond ,,menő". Jó, nem én vagyok a legmenőbb arc a földön, de normális ruhákban járok, több hobbim van (még rockbanda frontembere is vagyok, dalokat írok), szóval vannak ilyen szociális dolgaim is. A tömeget nem szeretem ennek ellenére, csak ha fellépésről vagy bármilyen koncertről van szó. Magamon semmit nem veszek észre, és a barátaim sem tudják hogy mi miatt van egyszerűen ilyen balszerencseszerűen elkerül engem a lányok figyelme, érdeklődése. Nem vagyok tuskó sem meg semmi, szóval sorolhatnám estig is hogy mi nem vagyok... Eddig arra fogtam, hogy nem vagyok a legszebb teremtés (általában ilyen 10/4 re, 10/5 re szoktak értékelni azok akik ezzel szórakoznak), de sokkal rondább fasziknak vannak iszonyatszép barátnői. Szóval nem véletlen. Más is volt így?

Ha igen, végül mi volt a baj, mi derült ki?



2023. nov. 2. 18:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a leszbiket, foglaltakat kivonjuk egész kis számot kapunk.

Ezt a részét is meg kell tanulni, mindegyikből lett tapasztalatod, ezek jó eredmények, akkor csak kitartás kell, meg egy kis mázli sztem.

(Ápoltság, kis sport, humor, kedvesség, nagyvonalúság.)

2023. nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ja hát pont a rockercsajok a legszebbek ebben az a baj... Féligazság szerintem hogy több köztük a ferde.
2023. nov. 2. 22:52
 13/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is igaz hogy nem írtam le az összeset
2023. nov. 2. 23:03
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi teso en sosem kerestem a szerelmet megis megtalalt es ez veled is igy lesz, minel tobbet parazol ezen annal rosszabb lesz csak.

Egyebkent majd kifogsz valami okor csajt aztan visszasirod majd ezt

2023. nov. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól csinálod, amit. Bár nem fejtetted ki túlságosan, hogy hogy voltak ezek a visszautasítások, illetve, hogy mondjuk hányszor találkoztál egy lánnyal és mik történtek, mire kiderült, hogy leszbikus?

Próbálkozz tovább, és összejön.

2023. nov. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
10%

ha lány lennél, sorban állnának érted a jelenkezők.

ha fiunak születtél, akkor a nehezebb út a tiéd.

2023. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!