Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csaj most érdeklődik irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj most érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés

Ráírtam egy aranyos csajra instán akinek a nevét a könyvtárban hallottam meg ahogy mondja a könyvtárosnak. Próbáltam érdeklődő lenni, de elég száraz és egyszavas válaszokat kaptam. Legutóbbi rövid válaszát le is láttamoztam, hogy gondolkodjam mit is írjak.

Pár óra el is telt és aztán kaptam egy "hogy vagy?" kérdéset.

Hogyan értelmezzem a történteket: egyszavas, semmitmondó válszokat kapok órákon át de aztán a semmiből ő kezd kérdezgetni?

Mit gondoltok, megérhet egy próbát ismerkedésre?

Nem vagyok egyátalán tapasztalt a lányokkal, ezért is kérem a segítségeteket.

Köszönöm :)



nov. 15. 21:26
A kérdező szavazást indított:
Érdeklődik, próbálkozz nála
Hagyd a fenébe
13 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy próbát meg ér. Kicsit probáld meg beszéltetni jobban és ha többet vissza ír az már jónak számít mert végül is csak beszélgettek.

De ha még ugyan így szavakban írogat veled hosszú ideig akkor akkor te is lassíts kicsit. Direkt később irj vissza vagy kevesebbet írj. és egy idő után úgy is észreveszed hogy csak unalmában beszél veled vagy azert mert tetszel neki.

nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Én lanyként mondom, hogy nem tennék fel egy ilyen kérdést valaki olyannak, aki egyértelműen ismerkedés miatt írt rám és én nem akarok semmit. Az ilyen rövid, semmitmondó válaszokat sosem értettem, mert abból nekem is az jön le, hogy nem érdeklődik az adott fél, de hát nem vagyunk egyformák.
nov. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Még próbálkozz. Simán lehet, hogy csak nem oldódott még fel.
nov. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hogy még egyszer rád írt, az azt jelenti, hogy próbálkozhatsz tovább.
nov. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a legtobb fiu kerdezni sem tud. Nem eldontendo kerdest kell feltenni aminel igennel vagy nemmel lehet valaszolni. Hanem velemenyt kell kerdezni vagy olyan kerdest ahol a valasz egy igen.


Pl szereted a zenet helyett milyen zenet szeretsz? Vagy hogy viszonyulsz a kutyakhoz es nem van kutyad?

nov. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
97%
*ahol a valasz NEM egy igen
nov. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!