Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segítségkérés lányoktól?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségkérés lányoktól?

Figyelt kérdés
Lányok, ti hogyan szeretitek, ha egy pasi udvarol nektek. Pl spontán az utcán odamegy valaki, akkor mit kellene mondani nektek? Még mely helyszínek alkalmasak csajozásra?
nov. 27. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom fiú vagy.

Ismer-e téged az illető?

Ha nem, ne menj hozzá csak úgy random az utcán. Ha látásból igen, akkor mehetsz. De ne letámad, hanem kezdj vele beszélgetni.

Ha osztálytársak, munkatársak vagytok vagy más hasonlóan közeli kapcsolat, akkor csak menj beszélj vele. De ne egyből azzal, hogy tetszik neked. Csak egy baráti beszélgetést indítsd. Ha kölcsönösen élvezitek a társalgást, akkor hívd el randira. Ha nemet mond, fogad el, ne próbálkozz tovább.

nov. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen fiú vagyok. Most nem konkrét lányra gondoltam, csak simán inkább idegen lányokkal az ismerkedést. Köszi a választ! Ha lány vagy, akkor, hogyan szereted, ha a fiú udvarol neked vagy inkább te udvarolsz neki? :)
nov. 27. 16:13
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

2# Sosem értettem azokat, akik fiúknak udvarolnak lányként. Főleg mert nem a szégyenlős felé nyitnak, hanem a fő fők felé. Azok meg úgyis nyitnak, ha éreznek valamit, minek lejáratni magát az embernek?

Azt kifejezetten nem szeretem, ha a tipikus romantikus, nyálas szövegekkel jönnek. Ne azt írja, hogy szép a szemem, hajam bla, bla. Belsőleg nem kell szerinte megismerni a másikat? Szóval előbb ismerje meg, aztán elhívhat ha akar randira. De fogadja el a német is, ne próbálkozzon.

1#

nov. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És, ha kevés lányt ismerek?
nov. 27. 16:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4#

Amelyik szimpatikusnak tűnik, menj oda hozzá (nem kell feltétlen ismerni) beszélges vele barátian pl. hobbik, iskola, sport, zene, filmek, stb. Ha mindketten jól érzitek magatokat, hívd el randira. Persze ha nem ismered, akkor hosszú folyamat az ismerkedés, de nem túl sok.

nov. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb lány úgy van ezzel, hogy amennyiben tetszel neki, bármikor, bárhol odamehetsz hozzá, ha viszont nem tetszel neki, akkor a csillagokat is lehozhatod, akkor sem fog menni.
nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És honnan tudom, hogy tetszek-e neki?
nov. 27. 22:28
 8/10 A kérdező kommentje:
Az igaz, ha a haját fogdossa, meg néha rám néz?
nov. 27. 22:29
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen.

De ha sokat mosolyog, nevét a társaságodban az már jó jel.

nov. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
nov. 28. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!