Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki tesóval egyszobában...

Ciki tesóval egyszobában lenni? Elválasztó fal segítségkérés.

Figyelt kérdés

Szóval én 18F vagyok,hugom 17l

Mikor kisebbek voltunk,még nem volt gond belőle,de most már úgy érzem,meg valószínűleg ő is,hogy igényelnék egy saját teret,és kicsit kínosnak is érzem,hisz minden barátomnak van saját szobája.

Ha hoznék egy lányt,vagy a hugom lassan valakit akkor,értitek.

És én kicsit cikinek érzem a dolot.


Most nyáron ugye diákmunkázom,és csinálnék egy ilyen elválasztó falat,én igaz annyira nem értek hozzá és erre a célra olyan 100ezret tudnék rá fordítani,faltól falig 4méter 95cm,a plafonig 2méter 75cm

Ha valaki ért ehhez,miből körülbelül mennyit kellene vennem,azt nagyon megköszönném.



2023. aug. 2. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Kell egy fém/fa szerkezet, amihez rögzíted a gipszkartont majd a szerkezet mindkét oldalát burkolni kell gipszkartonnal. A gipszkarton ára 1000-1200 Ft/m2, ebből kell neked 30m2, ehhez jön a szerkezet kialakításának az ára + egy ajtó. Anyagköltségben szűken belefér talán, de magadnak kell mindent csinálnod. Szerencsére a neten már minden információt megtalálsz, pl.: [link]
2023. aug. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Szülők nem szólnak a dolgohoz semmit?
2023. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
72%
Háááát elég gáz. De nem a te oldaladról inkább a szülői oldalról. Észre kellene venniük hogy ez nem normális és már lassan felnőttek vagytok, kell a privát szféra mindkettőtöknek. Én és a testvérem is egy szóbában (sőt egy ágyban!) aludtunk, de ez 15 éves koromig volt így. (6 év van köztünk). Egyébként én is a gipszkartont javasolnám. Az a legegyszerűbb. Viszont ha van lehetőséged rá akkor azon is el lehet gondolkozni hogy átköltözöl valamerre. Pl ha van a lakásnak pincéje amit nem használtok akkor azt is ki lehetne alakítani szobává. Persze ez csak akkor élhető hogyha fűthető a pince, illetve sok fontos dolog adott.
2023. aug. 3. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!