Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a lány ír először a fiúra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány ír először a fiúra az nyomulásnak számít?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomba akibe eléggé belezúgtam. Szóban is beszélünk néha, de jó lenne többször is beszélgetni.

Eléggé más a baráti társaságunk, így élőben erre nincs nagyon lehetőség.

Úgy szeretném ha rám írna, de, ha nem, én írok neki, csak félek, hogy az olyan rámenősnek tűnne.

Fiúk ti mit gondoltok erről, vagy bárki akivel volt már ilyen?



dec. 5. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem számít nyomulásnak, csak először valami hétköznapi témáról beszéljetek,aztán ha egy hullámhosszon vagytok, akkor abból bármi egyéb is lehet. Ha viszont nem úgy viselkedik veled ahogy szeretnéd, akkor hagyd
dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mieet lenne az?
dec. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
A nyomulás az, ha (természetesem túlzok) 2 percenként randira hívod, túlságosan előnyös, képeket küldesz magadról és hasonlók. Az nem nyomulás, hogy beszélgetsz vele.
dec. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Ma már az számít nyomulósnak ha a fiú ír rá a lányra. Mivel nektek sokan írnak.
dec. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!