Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki 20 évesen szűznek lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki 20 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés

dec. 15. 17:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem. Mindenki más és mindenkinek az élete is más.
dec. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Az a ciki, ha valaki úgy veszíti el a szüzességét, hogy egyébként nem volt rá felkészülve, hogy erőltetett volt, hogy rosszul sült el valamelyik fél számára. Mert ezt egy életen át bánnád... Várj csak a jó alkalomra. Lehet, hogy nem hamarosan, de el fog jönni. Legyél kedves és tisztelettudó a nőkkel, és hidd el, rád fog bukkanni az, aki értékel téged. Lehet, hogy nem egy bomba nő lesz, és lehet, hogy nem olyan lesz, mint amiről álmodozol.
dec. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nemrég vesztettem el 23 évesen.

Én is 19-20 éves koromban jöttem rá, hogy le vagyok maradva és ismerkednem kéne, de ez egy hosszú út...

A nagy felismerés után még vagy 2 évig jártam terápiára, illetve 1-2 éve építgetem a baráti körömet, ismerkedem. És csak most jutottam el odáig, hogy el is veszítsem. A lánnyal sajnos végülis szakítottunk, nem illettünk össze sajnos. Sebaj, most gyakorlom tovább az élőben ismerkedést, leszólítást.


Hosszú út áll előtted, de mindenképpen érdemes belevágni egy terápiába, illetve az ismerkedésbe! Az a baj, hogy mindketten kb 4-5 év tapasztalatát hagytuk ki, nem ismerkedtünk tinikorunkban (eleget). Ezt nem lehet csak úgy megsürgetni, idő kell, míg utoléred a korosztályodat. Persze elmehetsz prostihoz, attól még fejben szűz maradsz. Mert nem hódítottál, nem fektettél meg egy lányt, csak egy szolgáltatást vásároltál.


23F

dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen kötelezően kipipálni való dolog. Ha találsz valak arra érdemeset, akivel szorosabb kapcsolatot fogsz kialakítani, akkor majd erre is sor kerül. Felesleges siettetni, vagy kötelező mérföldkőnek tekinteni. Nem maradsz le semmiről.
dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!