Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek az idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek az idősebb srácoknak?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, sportolok és ehhez megfelelő gimnáziumba járok. Értelmesnek tartom magam emellett a jegyeim is egészen jók. Ennek ellenére szinte semmilyen érdeklődés sem ér az idősebb fiúktól, sajnos nagyon sok gyerekes osztálytársam és ismerősöm van. Ezért annyira az ő társaságuk nem is vonz (persze vannak kivételek).

Mindig is a nálam 4-5 évvel idősebb ek jöttek be de én őket valahogy sosem érdekeltem. Nem értem mi lehet a probléma velem.



dec. 16. 20:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Ennyiből lehetetlen rájönni. Én 23 vagyok, és volt már hogy bejött egy 17-18 éves lány, de azért ez nagy korkülönbség, lehet ilyesztő lenne ha csak random kezdeményeznék, én ezért nem szoktam.
dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%
Engem érdekelsz. 52 vagyok. Ez még belefér?
dec. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
6%
Mert még büntetnek hivatalosan miattad
dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%
Biztos lesz akinek bejosz en imadnam ha fital baratnom lenne de 34 éves vagyok😁
dec. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Lehetséges, hogy az idősebb srácok nem az ideális jelöltet látják benned.
dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%

Ha gondolod beszélhetünk.


Amúgy meg, lehet a kor miatt nem közelednek, mert aki komolyat akar, lehet nem 18 alatt keresgél.


Nem tudom, számomra nem fontos a kor, ha a másik érett, de most hogy menjek oda egy sokkal fiatalabb lányhoz, hogy ismerkedni akarok és ezt ő el is higgye?

dec. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Mert manapság egy 22 éves kb már dolgozik, van saját autója vele egyidős nőt keres nem egy gimnazistát.
dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%
Akik lepontozzák az embereket, indokuk is van az unalmon kívül?
dec. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Kozep sulisok sracokat meg nem nagyon erdeklik a nők, max csak a dugasra.

Eleg sok hormon teng bennuk, keves a kivétel, de akad.

Szélesitsd a látokorod, jarh tobb helyre, akat 2havonta valts edzőtermet ha van ra lehetőseg, jarj tobbet el tarsaggal aztan meglátod.

dec. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Személyiségedről nem írsz, viszont megemlíted a jegyeidet. Szerintem merengj pár hétig azon, mi is kéne egy 22-23 évesnek. Nem számít, hogy sportolsz, milyen suliba jársz, meg a jegyeid. Te számítasz.
dec. 17. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!