Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek az idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek az idősebb srácoknak?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, sportolok és ehhez megfelelő gimnáziumba járok. Értelmesnek tartom magam emellett a jegyeim is egészen jók. Ennek ellenére szinte semmilyen érdeklődés sem ér az idősebb fiúktól, sajnos nagyon sok gyerekes osztálytársam és ismerősöm van. Ezért annyira az ő társaságuk nem is vonz (persze vannak kivételek).

Mindig is a nálam 4-5 évvel idősebb ek jöttek be de én őket valahogy sosem érdekeltem. Nem értem mi lehet a probléma velem.



dec. 16. 20:48
1 2
 11/18 anonim válasza:
8%
Nagyon, de nagyon szeretnék ismizni veled... írj nekem kérlek. Puszi F
dec. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
Azt mondja ismizni🤣🤣Jesszusom..Te tényleg több vagy mint a kérdező?
dec. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy nem kellesz irj🥰😘
dec. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%
Azért, mert hiába hiszed azt, egyáltalán nem vagy érettebb, mint a többi kistini, sőt...
dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
5%

Irj ha szeretnel en szivesen beszelgetnek veled 😊

Nekem pont hogy a fiatalabb lanyok

Jönnek be altalaban. De ha csak baratsag lesz belöle az se baj.

dec. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%
Igen, a 23 éveseket akik dolgoznak meg kemény egyetemre járnak mellette pont az fogja érdekelni, hogy te ötös vagy matekból meg magyarból... Inkább hagyd még az idősebbeket, tuti van olyan korodbeli aki normális, keress vmi új hobbit ahol vannak tizenévesek. Csak kihasználni fognak még az idősebbek ezzel a gógyival ami most neked van.
dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
25%
22 évesen volt már nekem is ,hogy jöttek be fiatalabb lányok.
dec. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Pont semmi jelentősége annak hogy 17 vagy 25. Vonzódnak egymáshoz vagy sem.

A mindíg mindent kielemezve, filózva kapcsolatot keresni nem lehet, ill. lehet, de felhőtlen rajongó egymás karjába ugró-rohanó kapcs nem lesz soha.

Érzed a pociban az izgalmat, vagy sem, ez számít.

dec. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!