Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segítség, hogy találhatnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, hogy találhatnék barátnőt?:/ szociális nehézségekkel küzdök

Figyelt kérdés
még szűz vagyok, a csókig se jutottam el soha senkivel. barátaim sincsenek, egy csőd vagyok tudom, viszont ha lenne egy barátnőm teljes szívemből tudnám szeretni
dec. 19. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Milyen közegekben mozogsz? Elsősorban ott lenne érdemes keresni. Ls nyitni kell az emberek felé.
dec. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátok nélkül nehéz lesz. A haveroktól aztán lesz önbizalom, ami segít csajozni.
dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"Milyen közegekben mozogsz?"


semmilyenben, minden szabadidőmet a 4 fal között töltöm. a suliról meg ne is beszéljünk, ott toxikus a közösség


"A haveroktól aztán lesz önbizalom, ami segít csajozni."


haverok nem kellenek, az felszínes. max barátok. plusz nem "csajozni" szeretnék, erről a szóról mindig az egyéjszakás kaland jut eszembe, nekem ez nem kell, nem vagyok ennyire ösztönlény, én komoly kapcsolatot szeretnék

dec. 19. 21:12
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha így állsz hozzá az nem segít. Próbálj meg kimozdulni keresni valami közösséget ahol olyan dolgokat csinálhatsz amit szeretsz ha a suli tényleg nem opció.
dec. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
#3 Komoly kapcsolatod is csak akkor lesz, ha vannak barátaid, mert barátok nélkül nem tudsz alapvető skilleket megtanulni.
dec. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Próbálj meg kimozdulni keresni valami közösséget ahol olyan dolgokat csinálhatsz amit szeretsz "


sajnos olyan sokáig voltam barátok nélkül hogy már szinte nem is akarok semmit csinálni a kockuláson kívül. nem érdekel semmilyen közösségi tevékenység, és tudom hogy ez probléma de nincs motivációm arra hogy ezen változtassak

dec. 19. 21:32
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Először a "szociális nehézségekkel" küzdj meg, aztán ha rendberaktad magad akkor nézhetsz barátok, majd barátnő után.
dec. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
de hogyan? nekem ötletem sincs, menjek pszichológushoz? ha valaki járt már hasonló cipőben és megosztaná velem hogy hogy sikerült legyőznie a szorongását/stbt azt nagyon megköszönném
dec. 19. 22:46
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"sajnos olyan sokáig voltam barátok nélkül hogy már szinte nem is akarok semmit csinálni"


szerintem tényleg menj el pszichológushoz, mert ha kommunikációs nehézségeid vannak abban biztosan tud segíteni

dec. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Első körben tanulj meg beszélgetni. Ez lehet akár a játékokban is ha koculsz, csak ne "játéknyelven" hanem normálisan. Csinálhatod akár neten is, kevésbé kellemetlen mert nem személyes, és bármikor véget vethetsz neki. Az én kommunikációmon pl tök sokat segített az, hogy itt beszélgettem pár emberrel.

Ha már úgy érzed tudsz beszélgetni akkor meg a környezetedben lévőkhöz oda kell menni és beszélgetni, abból lesz haverság először, aztán akar barátság is de neked a lényeg hogy legyén annyira jófej hogy hívjanak közösségbe, mert ott tudsz ismerkedni.

Onnantól meg hogy hívnak csak legyél nyitott, mert rengeteg új embert ismerhetsz meg, rengeteg új esély fog megnyílni mind barátságra mind kapcsolatra.


Én ezt az utat jártam be kb hogy a szociália fóbiámból "kigyógyuljak", azt leszamítva hogy mivel nem vagyok egy nagy gamer a játék kimaradt.

dec. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!