Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki vagy gáz ha még nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki vagy gáz ha még nem volt soha barátom?

Figyelt kérdés

Az én korosztályomban kb mindnenki tapasztált már valami romantikusat az életében, azonban én nem. Nem hogy barátom nem volt még soha de még csak nem is csókolóztam. Természetesen ennek semmi konkrét oka nincs, mármint nem én akartam így, hanem egyszerűen így alakult.

A koromat nem szeretném leírni, de tizenéves éveim végén járok.

Nem értem mi lehet ennek az oka vagy hogy mi velem a probléma. Egyébként ápolt, mindig igényes a megjelenésem, szépen öltözömnés egy kis smink is szokott rajtam lenni. Kultúrált viselkedésűnek és barátsáogosnak tartom magam, bár tény hogy a szerelem terén kicsit félénk vagyok hiszen tapasztalatlan vagyok a korosztályomhoz képest.


Nektek mi a véleményetek?


(Kérlek, bántó rosszindulatú megjegyzéseket ne írjatok, viszont építő jellegű kritikát elfogadok. A kérdés nem ismerkedési szándékkal írtam ki.)



dec. 20. 00:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem gáz. Ismerek egy történetet:

A nagyapa meséli az unokájának: A lányok olyanok, mint az alma. A fiúk azokat szedik le, akik lent vannak, mert nem kell értük megerőltetni magukat. A felső almáknak várniuk kell arra, aki bátorságot vesz, hogy felmásszon értük.

dec. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, és nem gáz. Te te vagy, és nem más. Ne mások életét akard élni! Főleg a magánéletben nem!
dec. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
96%

Nem vagy könnyen elérhető.

Ami jó, maradj is ilyen, ne hagyd, hogy kihasználjanak és félredobjanak.

Manapság nehéz ilyet találni, ezt meg kell becsülni. Várd meg azt a fiút, aki ezt értékeli, mert neki nem a 20. ugyanolyan agyonsminkelt, tudatlan picsára van szüksége.

Remélem a lányom is ehhez hasonló lesz, aki most egy éves, és nem fogja minden szép mosolyúnak, nagydumásnak odaadni magát.

Mondom ezt úgy, hogy nekem is 18 évesen volt az első barátom…, de én nem érzelemből tettem, hanem azért, mert követtem a csordát és beleugrottam mások után a kútba.

Iszonyatosan megbántam ezt a lépésem és utána még párat, de a hibákból tanulunk.

Így sikerült megismernem a férjem, akit először utáltam és kerültem, de pár óra beszélgetés után rájöttem, hogy a meglátni és megszeretni, az ritka dolog.

Néha csak elég a kellemes csalódás. Ennek 5 éve és van 2 gyönyörű gyermekünk.

dec. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
12%

Ha egy 20 feletti szemszögéből nézném azt mondanám kb 20-21ig belefér nem gáz stb.

De ha 20 alatti fiatalok szögéből, akkor kicsit gáz a koromhoz képest.

Jó tanács: Inkább próbálj meg hazudni hogy ne b.sztassonak vagy próbálj meg valakit fel szedni.

dec. 20. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem ciki, miert lenne?
dec. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Se nem ciki se nem gáz, tini korban az emberek többsége amúgy sem megy bele oárkapcsolatba szóval olyan sokról nem is maradsz le.

Tiniként én is tök tapasztalatlan voltam, de aztán az egyetem alatt bepótoltam mindent is.

dec. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Az előző kérdéseket senki nem olvassa el? Már a kérdés kiírásánál bedob egy csomó hasonlót... 1 hónapja se volt gáz, 2 hete se volt gáz, 1 hete se volt gáz és most sem az.
dec. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%

EGYELŐRE még nem baj. Nagyobb baj, hogy még az anyanyelved sem ismered.

De azért majd 30 évesen ugyanezt megkérdezni... na, azt már nem kellene.

TEHÁT itt most húzzunk egy vonalat, és kérdezd meg magadtól: MOSTANTÓL TE mit teszel azért, hogy ez megváltozzon?

Mert, ha neked csak "alakulnak" a dolgok, akkor nem fog minden úgy alakulni, ahogy szeretnéd.

dec. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%

"A kérdés nem ismerkedési szándékkal írtam ki."

Kár. Pedig szívesen megismernélek, kedves, és szerethető lánynak tűnsz.

dec. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Az 1 es nagyon jol leírt mindent. Amugymeg nem kell sietned sehova ez nem verseny
dec. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!