Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki vagy gáz ha még nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki vagy gáz ha még nem volt soha barátom?

Figyelt kérdés

Az én korosztályomban kb mindnenki tapasztált már valami romantikusat az életében, azonban én nem. Nem hogy barátom nem volt még soha de még csak nem is csókolóztam. Természetesen ennek semmi konkrét oka nincs, mármint nem én akartam így, hanem egyszerűen így alakult.

A koromat nem szeretném leírni, de tizenéves éveim végén járok.

Nem értem mi lehet ennek az oka vagy hogy mi velem a probléma. Egyébként ápolt, mindig igényes a megjelenésem, szépen öltözömnés egy kis smink is szokott rajtam lenni. Kultúrált viselkedésűnek és barátsáogosnak tartom magam, bár tény hogy a szerelem terén kicsit félénk vagyok hiszen tapasztalatlan vagyok a korosztályomhoz képest.


Nektek mi a véleményetek?


(Kérlek, bántó rosszindulatú megjegyzéseket ne írjatok, viszont építő jellegű kritikát elfogadok. A kérdés nem ismerkedési szándékkal írtam ki.)



dec. 20. 00:33
1 2
 11/17 anonim válasza:
58%
1-es, csodálatos amit írtál. Szép. F
dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Ez gáz egy lánytól.

Csak a fiúkkal szokott az lenni hogy még 25 évesen sem értek hozzá egy lányhoz sem.

dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy ciki majd eljon a te idod🙂 egy normalis pasival nem kell sietni nem vagy elkesve semmivel szoval majd jonni fog😊
dec. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%
Ritkaság az ilyen manapság, nem ciki, inkább becsülendő és követendő példa
dec. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Az én élettársam akkor ismertem meg, mikor 22 éves volt. Sose volt barátnője előttem. Okos, kedves, magas, sportos, jóképű srác, nem is értem miért nem kapkodtak utána a lányok. Mindenki lepattintotta. Szerintem egyáltalán nem ciki, hogy 22 évesen nem volt barátnője, ő is cikinek érezte. A családja felől is volt nyomás, "mikor lesz már barátnőd" formájában.
dec. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
10%

Inkább egy lánynak ciki ha sokáig nincs barátja, mivel a lányoknak rengeteg fiú jelentkező van. És ha ilyen sokáig elutasítja az összes fiú akkor már kezdhetünk gyanakodni hogy leszbikus a lány....

De egy fiú után nem fognak sorba a állni a lányok, mint a lányok után a fiúk.

dec. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
20%
Az veled a probléma, hogy a szőke hercegre vársz a fehér lovon egy tündérmesébe. Ne a tökéletest keresd mert olyan soha nem lesz.
dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!