Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz 2023-ban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz 2023-ban egy rendes párkapcsolatot kialakítani? vagy találni egy rendes fiút 16 fölött aki nem csak megdugni akar?

Figyelt kérdés
dec. 24. 08:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
74%
2023 előtt se volt könnyű. De ma szerencséd van, én egy nagyon rendes fiú vagyok 16 fölött... kb 16 évvel :D
dec. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
100%

Mert a tinik többsége a legjobbat akarja magának. A kevés kivétel azokból áll, akik korábban felismerik, hogy a kinézet nem minden, viszont ez a kevés kivétel nem nagyon tudja meggyőzni az átlagot.

Azzal pedig sajnos együtt kell élned, hogy amennyiben jó csaj vagy, kb. minden srác meg akar majd dugni. A váratás egészen hatékony taktika ellenük.

dec. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű, ne add magad könnyen, várj hónapokat mielőtt annyira közel engeded magadhoz. Aki csak azt akarja hamar lelép, aki igazán szeret meg fogja várni.
dec. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 A kérdező kommentje:
Én házassagig várok
dec. 24. 10:47
 5/76 anonim ***** válasza:
3%
Helyes :)
dec. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
100%

#4

az meg már a másik véglet!

dec. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 A kérdező kommentje:
A vallásom szerint ez így helyes de pont ezért találok nehezen vkit
dec. 24. 11:14
 8/76 anonim ***** válasza:
26%
De pont ezért vagy szerencsés helyzetben, mert így tényleg csak az lesz veled aki igazán szeret. Erre többet kell majd várni, 16 évesen ne erre gondolj még, ritka ilyenkor az olyan kapcsolat ahol tényleg igazán szeretik egymást. Legyél türelmes, de nyitott is és akkor idővel megtalál az igazi. Nem most, nem is valószínű hogy jövőre, de meg fog.
dec. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
100%

"Én házassagig várok"

Ez már tényleg a ló túloldala. Ettől függetlenül szíved joga várni vele, csak ez így kissé árnyalja a "mindenki csak dugni akar" kijelentésedet. Attól mert az embereknek általában a szex hozzátartozik a párkapcsolathoz (és itt most nem arra gondolok hogy 1 nap után ágyba kell bújni), még nem jelenti azt hogy pusztán arra kellenél nekik. Magamból kiindulva, én is vágyom egy komoly kapcsolatra, de tudom hogy nem működne ha házasságig kéne várni az intim dolgokkal..

dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 A kérdező kommentje:
Azzal egyet értek hogy egy kapcsolatnak fontos része az intimitás és azért nem is azt mondom hogy hazasságig üljetek egymás mellett mint két kuka és meg nem mozduljatok
dec. 24. 11:28
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!