Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz 2023-ban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz 2023-ban egy rendes párkapcsolatot kialakítani? vagy találni egy rendes fiút 16 fölött aki nem csak megdugni akar?

Figyelt kérdés
dec. 24. 08:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
84%
hát, kezd egy kicsit kamu szagú provokációnak tűnni a kérdés, de azért megkérdezem, hogy ugyan, hol áll az, hogy hazásságig nem lehet szex?
dec. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkit provokálni és ítélkezni se 😕 több helyen is bent van pontosan nem tudom hogy hol.
dec. 24. 11:47
 13/76 anonim ***** válasza:
72%

Megvan a válasz, a vallásosságoddal van a baj. A nem vallásos srácok pont az ilyen értelmetlen szélsőségek miatt nem nyitnak a vallásos lányok felé. Amikor ezt kitalálták, akkor még nem léteztek védekezési eszközök, ezért a nemibetegségek és a véletlen terhességek meggátolásának egyetlen módja a monogamitás volt. Ezért a hiszékeny emberek közt elterjesztették, hogy isten bűnnek tekinti a házasságon kívüli szexet, azok szépen el is hitték és be is tartották, így a gond megoldódott.

Jelenleg a 21. században élünk, lehet biztonságosan szexelni, élvezni az életet, mindent. Ha Te ennek ellenére egy több ezer éves írás alapján akarod korlátozni az intim életedet (aminek ugye technikai haszna már nincs), akkor nincs jogod elvárni azt, hogy a normális emberek alkalmazkodjanak hozzád. A szex a világ legcsodálatosabb érzése.

dec. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
100%

#12

tehát azt sem tudod, hogy hol és mi áll, de azt be kell tartani... értem!

dec. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 A kérdező kommentje:
Tudom kb hol van de pontos adatokat senki nem magol be vagy mégis?
dec. 24. 12:25
 16/76 A kérdező kommentje:
És persze fontos a biblia olvasása de nem az a lényeg hogy pontosan tudd mi hol van hanem a lényeget kiemelni egyes részekből.Nem is kell mindent szó szerint venni. Tudod a biblia azt írja hogy a házasság előtti szex paráznaság és Isten többször is int minket tőle
dec. 24. 12:29
 17/76 A kérdező kommentje:
13 igazat megvallva inkább vallásos pasik felé nyitok bár a leghosszabb kapcsolatom pont nem egy olyan sráccal volt.Nem úgy értettem hogy nincsenek rendes fiúk csak nehéz egyet találni mert a legtöbb már kapcsolatban van aki helyes is vagy 25 felett van🥲 ez eddigi kapcsolatainak sajnos én vettem nagyrészt véget mert úgy jöttem össze emberekkel hogy még nem kedveltem úgy őket de később sem mindig tudtam őket megkedvelni és inkább csak a figyelmükre volt szükségem mert nehéz időszakon mentem akkor keresztül és erre csak később jöttem rá.De olyan is volt többször hogy a személyiségünk nem passzolt szerintem és inkább csak azt látták benne hogy milyen szép vagyok.😕
dec. 24. 12:35
 18/76 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen eserekre vannak a barátok. Barátkozz is nyugodtan, nem a párkapcsolat a minden, sőt, a barátság még többet is adhat.
dec. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a te helyzetedben, kevés a vallásos. Vallásosak között ismerkedj.
dec. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, a lányok többsége sem várna házasságig. Szóval ez általánosítás hogy a pld csak a fiúk ilyenek

Egyébként szerintem mindenképp tisztázd kapcsolat előtt hogy te házasságig várni akarsz.

dec. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!