Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha legközelebb egy buliban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha legközelebb egy buliban egy roma lány rám akar jönni, akkor éljek a lehetőséggel?

Figyelt kérdés

Nos még a nyáron voltam bulizni haverokkal. És ebből az egyik alkalommal beakart találni egy roma lány. Random megyek befelé a tömegbe, akkor éppen egyedül. És egy nálam vélhetően 2-3 évvel idősebb roma csaj. Úgy nézz mint az állat (Én is őt!) rám mosolyog, én is vissza. Majd int, hogy menjek oda. De ekkor inkább megtorpanttam és elmentem :(! Ritkán látok ilyen szép vagy ennél is szebb cigány lányt. Ez még úgyis szép volt, hogy pedig látszott rajta a származás. És igazából ha ott lett még vele egy pár lány oda mentem volna. Azonban ehelyett 1 roma pali volt ott vele aki sokkal magasabb, erősebb volt mint én. + Valszeg nem egyedűl jött volna. Hanem igaz 4 hegyomlasztó haverommal mentem abba a buliba. De szerintem nem lettünk volna elegek ellenük :D! Ha belénk állnak. A lényeg, hogy sok minden át futott az agyamba. Gondoltam arra, hogy talán együtt van a csaj meg a csávó. Vagy arra is gondoltam, hogy mi van ha az egy qrva és vannak vele stricik. De néha elgondolkodom azon, hogy talán benne találhattam volna meg életem szerelmét is. Mivel nekem nincs bajom azokkal a romákkal akik tudnak normálisan viselkedni. Van is roma barátom, sőt általánosba roma barátnőm is volt :D! Viszont sajnos teljesen nem tudom elnyomni magamban azt, hogy ne tartsak tőlük. Kivéve azokat akikkel jóba vagyok. És szüleim igaz engedték volna nyilván a dolgot. De nem örültek volna ők sem. Mert ezt meg is mondták nekem általánosban, hogyha tini leszek akkor ha lehet ne cigány lánnyal járjak. Pedig az is lehet, hogy valóban azért akart kikezdeni velem a csaj. Mert ő egy normális roma. És normális pasit is keres magának. Az sincs kizárva, hogy jobban is jártam volna vele. Mint pl a legtöbb Magyarral. Akiknek meg a nagy része olyan, hogy legtöbbjük csak arra megy, hogy felkapott legyen a pali, pénze, kocsija legyen, stb. Na meg náluk amúgy sem igen lenne sok esélyem szerintem. Ez a lány ha normális akkor lehet nem erre gondolt volna. Hanem arra, hogy roma állampolgárként minél jobb példát mutasson, a magyaroknak!

16/F



2021. ápr. 18. 22:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ha a cigók balhézni akarnak akkor nem így akarnak majd elintézni. Pláne nem egy lány. Tehát ha valóban tetszett a csaj. Igen oda kellett volna menni. Ha meg neked akarnak menni akkor eljössz onnan. Viszont ott akkor lefeküdni lehet, hogy én sem mertem volna vele! 17/F
2021. ápr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Életem legnagyobb szerelme egy roma csaj volt, csak hát én nem nagyon jutottam vele sokig csak petting volt. De még ma is bármikor összejönnék vele...szóval oda mehettél volna. Mellesleg a roma lányok nagyon jók az ágyban ez személyes észrevétel.
2021. ápr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%

Ha elfogadsz egy jó tanácsot! 16 éves fehér, magyar gyerek vagy, szerintem ne kezdj roma csajjal!

A legnagyobb jó indulattal mondom ezt neked! 17/F

2021. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem számít hogy roma vagy nem de mint írtad lehet prostituáltak volt így híg, pár évvel idősebb is volt de lehet hogy nem ne aggódj ha neki kell életed szerelmének lenni akkor még találkoztok úgyis (nem létezik olyan hogy roma állampolgár ok szintén magyar állampolgárok.)
2021. ápr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az első munkahelyemen mondta egy szintén roma csajjal összeházasodott srác (a 2. gyerekük után): jól jegyezd meg, a romák közé csak bekerülni lehet, de onnan ki többé nem!
2021. ápr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
5-ös válaszát osztom, egy rokonommal szintén megtörtént ez. Ne akarj cigány csajjal kezdeni mert a családjának te leszel a magyar csicskája.
2021. ápr. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

Ha állandóan a származását emlegeted, akkor igenis van velük problémád, - főleg, ha gyorsban az is felmerült benned az etnikuma miatt, hogy prosti - ha nem is az "öljünk meg mindenkit, aki nem hófehér", idióta véglettel van ez az ellenérzés egy súlycsoportban.


Ameddig ezeket a diszkriminatív érzelmeket nem teszed helyre magadban, addig szerintem hagyd őket. Többet érdemelnek ennél azok a lányok. Te se akarnál valakinek csak "A FEHÉR pasija" lenni, akihez mindenféle bizalmatlan előfeltételezést társítanak az alapján, amit korábban a szemétkedős magyaroktól el kellett viselniük. Képzeld magad egy kicsit a lány helyébe... te nem találnád megalázónak, ha az "ahhoz képest, hogy roma" és a "még fehér színvonalnak is elmehet" címkékkel a fejed fölött látna, aki udvarolni próbálna neked?

2021. ápr. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Azért azt hozzátenném hogy amikor mondanád a csajnak hogy szakítani akarsz akkor a bátyja és az apja (vagy a tezsvíreg) majd észhez térítenek hogy nem, nem akarsz szakítani hanem el akarod venni feleségül meg csinálni neki 5 gyereket.
2021. ápr. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%

Régen a rádióban hallottam (ha jól emlékszem Salgótarján környéki cigány apa mondta), hogy náluk cigányoknál, ha a fiú lefekteti a cigány lányt, akkor kötelessége őt feleségül venni, akár roma a fiú, akár nem. Ha nem akarja elvenni feleségül, annak komoly következményei vannak.

Más vidéken más lehet a szokás.

2021. ápr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
46%

Azóta találkoztál a roma lánnyal?

Mert nem hiszem, hogy újra össze futsz vele. De ha ez megtörténne, akkor se eljél szerintem a lehetőséggel. Azt mondtad, hogy tartasz tőlük, és a szüleid sem lennének oda. Persze valóban vannak rendes romák. De nem ismered őt még.

Ha újra találkoznátok, akkor menj oda hozzá, ismerd meg, és dönts okosan!

2021. ápr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!