Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerkedjen egy lúzer,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjen egy lúzer, félénk, "örökszűz" fiú? tippek?

Figyelt kérdés

jan. 2. 16:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
78%
Hany eves vagy? Ha elmesz oromlanyhoz akkor elveszted a szuzesseged problema megoldva. Ha van penzed nincs baj ha nincs ugy mar nehezebb a helyzet🙃
jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
a szüzesség nem érdekel, az lényegtelen, nekem BARÁTNŐ kell akit szerethetek és ő is engem
jan. 2. 17:10
 3/31 anonim ***** válasza:
90%
Pebalkozz neten tinder, badoo talan jobb rakj fel. Kepet🙃 az sokat segit kepes profilokat tobben megnézik🙃
jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
49%
Kérdezd végig a baráti körödet, hogy van e valakinek veled egykorú lány ismerőse,és hogy hozzon össze titeket.
jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%

"Nekem barátnő KELL"


Értem. Nekem meg magasabb fizetés KELL! Meg aztán majd később nagyon magas nyugdíj KELL! Csak épp nem dolgozom meg érte, de akkor meg feleslegesen várom és akarom, nem lesz.


Nem tudom, érted-e, hogy mire akarok itt célozni?

jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

"Pebalkozz neten tinder, badoo talan jobb rakj fel. Kepet🙃 a"


ezek szexpartnerkeresők, elég kicsi az esélye hogy valaki komoly kapcsolatot talál ezeken

jan. 2. 17:49
 7/31 A kérdező kommentje:

"Kérdezd végig a baráti körödet, "


nincsenek barátaim

jan. 2. 17:49
 8/31 anonim ***** válasza:
90%

7



Ha barátaid sincsenek, akkor mivel töltöd a szabadidődet? Illetve ha nem tudsz kialakítani barátságot, akkor párkapcsolatot hogyan fogsz majd?

jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

" ha nem tudsz kialakítani barátságot, akkor párkapcsolatot hogyan fogsz majd?"


ki mondta hogy nem tudok? egyszerűen csak nem kellenek

jan. 2. 17:52
 10/31 A kérdező kommentje:
de ne térjünk el a témától, arra válaszoljatok hogy hogy tudnék barátnőt szerezni félénk srácként
jan. 2. 17:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!