Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy lány, mit kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Egy suliba járok egy lánnyal. Minden reggel együtt buszozunk és a suliban mindig illedelmesen előre enged és rám mosolyog, köszön. Beszélgettünk egy ideig és azt mondta, hogy bír engem, majd egyik napról a másikra megszűntem számára létezni és vissza se írt, de élőben ugyanúgy viszonyult hozzám. Nemrég bocsánatot kért amiatt, hogy így viselkedett, viszont nem beszélünk. Szerintetek mit kéne tennem? Vagy miért viselkedik így?

jan. 6. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezed meg, de lehet megtudta h leszbi vagy. Passz.
jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
suliba mond meg neki hogy be jön és mond hogy bánt hogy ilyen
jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Azt próbáld kideríteni, hogy ő kikhez vonzódik. Ameddig ez nem tiszta, ne csinálj semmit.
jan. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem eddig is tudta hogy kikhez vonzódom, eléggé nem hetero vibe-ot adok 💁‍♀️

Ő is minimum biszex, az öltözködése és a viselkedése miatt. Eléggé visszahúzódó és ezért nem tudom, hogy mit tegyek, gondolom elriasztottam 💀

jan. 6. 23:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Jah, mondjuk ez a gondolom meg sugárzom dolgok általában csak az egyik félnek egyértelmű dolog. 🤷‍♀️
jan. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán jutottam előrébb 🥹
jan. 7. 11:14
 7/7 anonim válasza:
Kérdezz rá kerek-perec miért ignorál így hirtelen. Valami oka biztos van, nem is tuti hogy veled van baja, otthoni dolgok is lehetnek.
jan. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!