Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti hogyan fogadnátok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan fogadnátok a nyilvános helyen való megkeresést fiútól?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem ha valakit látnék nyilvános helyen, tömegközlekedésen (helyi városon belüli), iskolában és egyéb közösségi helyeken úgy, hogy legyen is esélyem, hogy egyáltalán ki is alakuljon belőle valami normális? Mi az ami beválhat ilyen helyen amikor egyedül vagy társaságban vagy?

Fontos lenne, hogy senkit se járassak le ezzel



jan. 20. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én például adnám. Szeretem azokat a videókat is, amikor random embereket szólítanak le az utcán. Tegyük kicsit színesebbé a mindennapokat. Jó, nyilván én sem tűröm, ha minden ok nélkül zaklatnak, vagy éppen nem érek rá, de egy sima csevegésre bármikor nyitott vagyok.

23/L

jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es esetleg van valami ötleted, hogy hogyan tudnék nyitni a korombeliekkel (17 vagyok) baráti és/vagy kapcsolati szinten lejáratás nélkül amikor egyedül vagy baráttal/barátokkal van?
jan. 20. 21:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy konkrét kiszemelt vagy csak általánosságban kérdezed?


Mert szerintem elég szituációfüggő, ha iskolában ott azért adódnak ilyen kezdeti "alibi"témák, amikkel be lehet indítani a beszélgetést.


Utcán, tömegközlekedésen egy teljesen random lány esetében már sokkal nehezebb a szitu (én kicsit pesszimista vagyok ezzel kapcsolatban, kis esélyt látok rá h ezek bejönnek :/), de szerintem ilyen helyzetben, mivel teljesen ismeretlenek vagytok úgy van a legtöbb esélyed, ha így bátran odaállsz, bemutatkozol, megmondod hogy annyira szimpatikusnak találtad hogy nem bírtad megállni hogy leszólítsd, vagy valami ilyesmi... De korod/korunkbeliek sztem erre se reagálnának nagy százalékban pozitívan, de hátha :)

jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2. Hát, max magadat járathatod le, ha nem tudod kellőképpen kezelni a helyzetet. A lényeg, hogy bármit csinálsz vagy mondasz, vedd lazán, vicceld el, ne görcsölj rá. Ha rosszul jönnél ki a szituból, nehogy a szívedre vedd, legfőképpen ne legyen kínos. Téged kb. 20 perc múlva úgy is elfelejtenek, te meg odamehetsz másokhoz. Nyomj valami hülye szöveget, teljesen mindegy, csak elsőre ne vedd komolyan. Én például pont az ilyeneket csípem (nem mintha ez számítana). Emlékszem egy srácra, a metróból jöttünk fel, ő eléggé feltűnően viselkedett, tuti be volt szívva, én meg csak az irányába néztem a napszemüvegem mögött. Érdekes volt a számomra. Aztán amikor kiszúrta, hogy őt bámulom, miközben a zebránál álldogáltunk egymás mellett a piros lámpánál, némán viszonozta ugyanezt. Mit nem adtam volna, ha egy árva szót is szól hozzám, de arra már nem volt mersze. Pedig Isten a tanúm, beszélgettem volna vele, de az hogy jött ki volna, ha én kezdeményezek? 😂🤷🏻‍♀️
jan. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézz ilyen vicces "utca embere véleményes" videókat. Remekül láthatod, hogy hogyan lehet jó hangulattal lányokkal beszélni az utcán.
jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3-as főkén általánosságba beszéled, de jelenleg van az iskolában egy lány aki bejön nekem, de azon kívül, hogy alattam jár és melyik irányba szokott elmenni a suliból nem tudok semmit róla, illetve a buszon való odamenéstől tartok/szorongok picit még lévén, hogy semmilyen ilyen hasznos tapasztalattal nem rendelkezem és nem tudom, hogy hogyan induljak el ilyen téren azon kívül, hogy meg kéne szólítanom valahogy, de ötlettelenül állok ez elött is
jan. 20. 22:03
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok, tényleg a 4es mellett szólnék még, hogy tényleg humorosan szólítsd meg és ne parázz, nagyot dob a helyzeten :)


Suli esetében egy kis "nyomozás" után kiderítheted hogy pontosan melyik osztály (ha még nem tudod), meg sulis folyosón azért lazábban le tudod szólítani, annyira ő sem fog "megijedni" mintha utcán.


Hasonló helyzetben voltam mint Te, én tudtam a lány nevét, és tudtam, hogy inkább introvertáltabb, ezért instán megkerestem és ott kezdeményeztem, és tök jól sült el, bár sajnos kapcsolat nem lett belőle :)

jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
4-es, 5-ös és 7-es nagyon szépen szépen köszönöm a segítségeteket nektek is
jan. 21. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!