Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félek a nyilvános megalázástól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a nyilvános megalázástól. Hogyan küzdhetném le?

Figyelt kérdés

Nem voltam (most talán már kicsit jobban nézek ki) túl szépfiú, általánosban terrorizáltak, tehát az önbizalmam már alapból a béka feneke alatt volt. Aztán megtetszett egy lány. Gondoltam mivel sokszor nézünk egymásra, és úgy sincs barátja akkor miért ne próbáljam meg? Meghívtam egy fagyira, hogy jobban megismerhessem. Nemet mondott. Kicsit csalódott voltam, de tudomásul vettem hogy nem jövök be neki. Másnap rajtam röhögött az egész suli. Mikor meglátott a lány, elkezdett kiabálni a suli közepén, hogy nézzétek itt ez a gyökér, ez akart nálam bepróbálkozni, pedig tiszta ronda. Hozzám vágta hogy csúnya vagyok. Az egész suli rajtam röhögött, engem gúnyoltak, piszkáltak, hogy hogy volt képem ilyen kinézettel próbálkozni nála. Aztán terjedt a sztori szájról szájra, és már a másik suliból, sőt még a buszról is kaptam az oltásokat. Padlót fogtam. Ez úgy fél évig ment, utána úgy ahogy elfelejtették. Aztán mikor ismét megtetszett egy lány, elhatároztam hogy majd én megmutatom.. Vele jól is ment a dolog pár napig, aztán a park közepén, sok látásból ismerős ember előtt pofon vágott, és elkezdett velem kiabálni hogy milyen szerencsétlen vagyok, takarodjak előle, utál engem stb. majd elkezdett ismét ütögetni. Legszívesebben felpofoztam volna, de úgy neveltek(na meg egy számomra kedves embernek tett ígéret miatt), hogy soha ne bántsam a lányokat.. Így inkább elszaladtam.

Ez olyan nyolcadik év elején volt. Egész évben mindenhol aláztak, egyedül reggelente a buszon volt nyugalmam.


Most 11.-es vagyok, és az önbizalmam már úgy ahogy helyre állt, de a lányokhoz továbbra sem merek odamenni, mert félek hogy mi van ha megismétlődik a dolog, és megint én leszek a nevetés tárgya, és folyamatosan felcseng a fülemben ahogy azt mondják hogy nincs esélyem, csúnya vagyok, ássam el magam, stb. Hiába néz ki bármilyen rendesnek egy lány, nem merek kezdeményezni. Ami még jobban lelomboz az az, hogy a lány aki év eleje óta tetszett, összejött egy másik sráccal, mert én töketlenkedtem.. És a srác jobban is néz ki nálam, olvadnak érte a lányok, míg rám még csak nem is néznek..


Haverok mindig mondják, hogy ez már a középsuli, itt minden más, nem olyan gyerekesek a diákok, merjek lépni stb. De jelenleg tök jó az iskolai életem, vannak barátaim, nem terrorizálnak, van kivel beszélgetnem.. Félek hogy egy esetleges kudarc visszahozná az általános iskolai élményeket.


Mit tegyek? Hogyan győzzem le ezt a félelmet?



2016. febr. 4. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
"Haverok mindig mondják, hogy ez már a középsuli, itt minden más, nem olyan gyerekesek a diákok" Na ez a legnagyobb hülyeség amit valaha hallottam, a középsuli még talán kegyetlenebb mint az általános.
2016. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem jelenleg ezerszer jobb itt, mint ott :D Persze átlagban lehet hogy durvább.
2016. febr. 4. 17:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem is próbáltak megalázni párszor. Tegyél úgy mint én! Vállat rántottam zsebre vágott kézzel és elsétáltam. Ha azt mondják, hogy ronda vagy, akkor oltsd be. A lényeg az, hogy ilyenkor az önbizalmát tedd a földel egyenlő szintre.
2016. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.


Engem ennyire durvn azért nem értek kritizálások. Meg lány is vagyok.

De én is sokat sírtam kisebb koromban hasonlók miatt.

Most viszont benőtt a fejem lágya és teszek mások véleményére, akik ily' módon közlik azt.

Egy diplomatikusan megfogalmazott építő jellegű kritika, az teljesen más természetesen. Szóval ezeket le kell szarni.

2016. febr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mire használtad mindeddig a két öklöd meg a fejed?
2016. febr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Próbálok nem törődni vele, csak nehéz.
2016. febr. 4. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!