Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsam meg az illetőt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg az illetőt?

Figyelt kérdés

Szóval suliban van egy lány aki tetszik nekem, de annál többet nem tudok róla, hogy alattam lévő évfolyamra (10-es) jár. Illetve nyilvános helyen ilyen megkeresésekben egyáltalán nincs tapasztalatom és képes vagyok erre rástresszelni feleslegesen, illetve a lejáratástól való félelem is jelen van.

Van valami özlet, hogy hogyan keressem meg ezügyben a kiszemeltet?



jan. 21. 12:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nincs fekete mágia, ha tetszik venni kell a bátorságot és megszólítani. Maximum nemet mond és többet nem beszéltek, elvégre eddig se beszéltetek
jan. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
1-es e igaz, de nem tudom mivel/hogyan kéne megszólítani őt az iskolában vagy azon kívül, hogy ne legyen leégetés/lejáratás egyikünk számára sem.
jan. 21. 14:23
 3/32 A kérdező kommentje:
*ez
jan. 21. 14:23
 4/32 abigel0000 válasza:
Elsőre lassan közelíts (ezt nem úgy értem hogy lassan sétálsz felé!)segíts neki, normális kérdéseket tegyél fel neki, beszélgessetek, de ha ő nem olyan jó fej ahogyan te is nem szimpatizál veled, akkor hagyd! Ha ez nincs akkor akár idő után már rá térhettek a párkapcsolat témára. Sok sikert:)
jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 abigel0000 válasza:
Köszönj rá, kérdezd meg a nevét, stb.
jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
4-es és 5-ös írója köszi. Esetleg van olyan dolog amit az legelején / eleje felé biztos ne tegyek ami esetleg ronthat és te/ti lányok nem vennétek jó szíven(alapvető higénián és, hogy ne legyen szájszamog) mind beszéd/duma szinten, mint testtartásilag?
jan. 21. 17:03
 7/32 A kérdező kommentje:
És bocsánat, hogy analfabétább vagyok, csak nincs tapasztalatom ilyen szinten még
jan. 21. 17:04
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Legyél magabiztos (de ne öntelt),esetleg keresd meg olyan pillanatban amikor egyedül van (tudom ez nehéz mi lányok nem szoktunk nagyon egyedül menni sehova),húzd ki magad,szerintem száj szag ellen rágó mindig legyen nálad!Kérd el az instáját és akkor könnyebb lesz (meg legalább tudod a nevét). Legyél poénos, mosolygós,add önmagad!
jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
8-as, Köszönöm szépen az ötletedet/javaslatodat
jan. 21. 21:26
 10/32 abigel0000 válasza:
Bátran menjél oda ne lássa rajtad, hogy -bocsánat a ki fejezésért- be vagy szarva, de ne legyél túl öntelt!
jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!