Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsam le a csajt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le a csajt?

Figyelt kérdés

Felfigyeltem egy szép csajra a suli időszak végén. (én 17 éves vagyok, ő 16 lehet). A suli már lejárt amikor ráeszméltem, hogy vonzódom hozzá. Vagyis a külsejéhez.


A sulinak vége és szinte esélytelen, hogy összefussak vele a nyár folyamán. Le akarom szólítani de így tanévkezdés előtt ez lehetetlen. Sokat agyalok rajta, hogy hogyan lehetne meggyőzően, magabíztos megjelenést produlkálni ha majd suli időszakban leszólítom.


Alapjáraton csendesebb, szerényebb srác vagyok, nem szólítottam le még ismeretlen lányokat csak úgy az utcán.


Itt van szükségem a segítségetekre. Bármilyen tippet szivesen elolvasnék, hogy hogyan lehetne sikeresen kijönnöm a leszólításból és akár egy találkozóra is igent mondjon.


Főleg a velem egykorúak tapasztalataira, tanácsára vagyok kíváncsi, viszont bárkitől szivesen várok választ aki tapasztalt a témában.


Köszönöm!



2023. júl. 25. 21:20
 1/5 anonim válasza:
66%

Derítsd ki, mit csinál, merre jár mondjuk hétvégén, és te is menj oda. Onnantól adott a szitu. Ha mondjuk egy bárban találkoztok, akkor "Ó, szia, te vagy XY a 10. B-ből?" Stb.

Sok sikert.


28F

2023. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Én először inkább ráírnék online. Több okból is jó ez, például ha nem jössz be neki, még azelőtt megtudhatod, hogy élőben felsülnél.
2023. júl. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Mi lenne, ha megírnád neki ezt messengeren?
2023. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Lányként mondom, hogy sztm sokkal szimpibb ha a fiúnak van töke hozzá, hogy odajöjjön és élőben beszéljen velem. Így eleve előnnyel indulsz, és nem feltétlen feltételezi, hogy valami stalker vagy, akit nem is ismer ,de aki random ráír. Elég nagy a valószínűsége, hogy gyávának fog tartani, amiért csak írásban mersz kezdeményezni.

16/l

2023. júl. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na mizu a csajjal?
dec. 26. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!