Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszek senkinek? 18/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek senkinek? 18/L

Figyelt kérdés
Nem értem miért vagyok ilyen szerencsétlen, de sosem kellettem senkinek. 153cm vagyok, sportos alkatú, hosszú és barna a hajam. Szóval a kinézetem átlagos. Picit vissza húzódó vagyok. Nem sminkelek, nem veszek fel pl haspólót és olyan darabokat amik kihívóak. Nem értem mi lehet a probléma.
jan. 23. 19:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
Mert ilyen korban a fiúk a külsőségekre mennek. A legtöbbüknek a hosszú, szőke haj, kék szem, nagy mell és fenék kombó kell. Vannak kivételek, de kevés. De nem baj ha 18 évesen nincs senkid, majd 20, 21 évesen lesz, az nem késő.
jan. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Mutasd magad,megmondom.👍
jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy rejtőzködsz.

Meg kell mutatni, hogy nyitott vagy az ismerkedésre.

jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Ne siess, felesleges!
jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
Átlagos vagy, visszahuzodo, nem veszel fel semmi olyat ami kicsit is felkeltene a fiuk figyelmet..van még kérdés?
jan. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%

nem kell sietni.

Ha sietsz, nyomulsz valakire, abból tuti nem lesz komoly kapcsolat, sőt szex után otthagyhat a francba.

Érdemes elolvasni a kérdéseket és a válaszokat. Szerezz kicsit tapasztalatot.

jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
8%
Nekem a leírásod alapján tetszel, szóval igazából nem tudom, miért nem közelednek a fiúk feléd.
jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
13%
Sminkelj, járj haspólóban nyáron, és biztos fel fognak figyelni rád. Esetleg még rakj ki ilyen képeket instára.
jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%

"Picit vissza húzódó vagyok."


Ez. Ha nincs önbizalmad, az kívülről is látszik és taszító. A magasságoddal megbékéltél, vagy hátránynak érzed, hogy ekkora vagy?

jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

Alapvetően a kinézeteddel nincs baj, sőr sokaknak be is jön szerintem ez.

Ahogy előttem is mondták, főleg azzal van a probléma hogy láthatatlan vagy, nem vesznek észre, vagy ha észre is vesznek megközelíthetlennek nézel ki.

jan. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!