Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miert nem tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert nem tetszek senkinek? (lent)

Figyelt kérdés

Alapvetoen kedves, ragaszkodo lany vagyok, mondhatni romantikus is, szorgalmas vagyok, jol tanulok, de nem vagyok streber.

Kulsore kek szemem van es vilagosbarna hajam, nem vagyok dagi de tul sportos sem es kb 165 cm vagyok.

Sajnos eddig egyetlen olyan srac sem szeretett ugy, hogy akart volna baratnojekent..

Szerintetek mi az oka?

(Ekezetert bocsi, telon irtam)



2015. nov. 15. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, azért a korod nem ártana, mert ide írnak 11 meg 19 évesek is.
2015. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy az, hogy túl fiatal vagy és az idősebbek még inkább nem, a korodbeli fiúk pedig még nem foglalkoznak lányokkal. Vagy még nem mert senki úgy közelrdni, stb. Nagyon sok oka lehet. De nem hinném, hogy lekéstél bármiről. De ne keresd görcsösen, csak legyél az, aki valóban Te vagy. Hidd el, nem kell félned, hogy egyedül maradsz. :)
2015. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?? Küldesz képet privátban?
2015. nov. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És a belső tulajdonságok? Külsőre jó
2015. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

19 vagyok.

Alapvetoen kedves vagyok, megbizhato, oke teny hogy neha konnyen felkapom a vizet, de ez nem mindig jellemzo. Visszahuzodo vagyok de ha valakit megismerek es megsueretek azzal orakon at kepes vagyok beszelni... szoval szerintem eleg beszedes is vagyok. Tudok hulyeskedni is de szeretem ha valakivel komolyan is tudok beszelgetni.

2015. nov. 15. 20:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Most szinte leirtal engem is.. Amugy nekem ugyanez a problemam csak en 15 vagyok..
2015. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kkicsii ***** válasza:
Látják rajtad, hogy visszahúzódó vagy. Van egy barátnőm, aki nincs magával megelégedve, pedig szép lány. Nem nyit pasik felé, és a pasik sem nyitnak felé, mert túl magának valónak hiszik és önbizalomhiánya is van, pedig szeretne már egy barátot, mert még nem volt senkije. Én teljesen biztos vagyok benne, hogy nem a szépségemmel, hanem egyszerűen a nyitottságommal és a határozottságommal van nagyobb sikerem a pasik terén. Nehéz, de fogadd el önmagad és akkor a férfiak is elfogadnak. 2 hónapja ismerem a kiscsajt, azóta próbálom jóirányba lökdösni és egyre büszkébb vagyok rá, mert ugyan még rákérdezéssel, de már magától nyit egyes pasik felé.:-) Szerintem neked is szükséged van egy emberre, aki segíthet ezt benned legyőzni. Sok sikert kicsilány!:-) 19/L
2015. nov. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
esetleg megpróbálhatsz itt is beszélni másokkal stb hátha lesz belőle vami.....
2015. nov. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7. Valaszolonak nagyon koszonom! Vegiggondoltam amit irtal es teljesen igazad van. Nagyon sokat segitettel koszonom szepen megegyszer!
2015. nov. 16. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!