Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsam le a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le a lányt?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon aranyos lányka, de sajnos mindig csak a buszmegállóban találkozok vele, legtöbbször barátőivel van, de van hogy egyedül is látom, leszeretném szólítani, de nem tudom milyen ürüggyel találjak be a buszon hozzá. Valaki tud valami értelmes tanácsot adni mit mondjak ami nem gáz egy vad idegentől?
febr. 27. 21:58
 1/7 anonim válasza:
0%
mondd neki hogy ki esett a kontakt lencséd es hogy segit e megtalalni
febr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egy egyszerű dolgot kérjél meg tőle. pl: szia, lemerült a telefonom. Megtudnád kérlek mondani, hogy hány óra van most?


Ezután meg próbálj meg vele "flörtölni" pl: egyébként tök jó a cipőd, ha jól látom új nem?


És ha szimpatikus vagy neki, akkor biztos h válaszolni fog.


Remélem tudtam segíteni :)

febr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Továbbra se értem, hogy mi értelme van random idegeneket leszólítani. Elhiszem, hogy menő és bevett szokás ez sokaknál de inkább olyanokkal ismerkedj akiknek bemutatnak, vagy van közös ismeretség, némi kapcsolat köztetek. De így, hogy odamész egy random idegenhez akinek fingja sincs, hogy ki vagy és mellette nyomod a kicsit sem átlátszó erőltetett dumádat annak értelme nem nagyon van.
febr. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Le lehet szólítani az utcán idegent csak kérdés mennyi sikere lesz

Általában nekem is úgy mutatták be a nőket vagy szórakozóhelyen ismerkedtem nem utcán

febr. 28. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
inkább kutasd fel hova szokót járni szórakozni ott nagyobb esélyed van.
febr. 28. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem kell ezt túlbonyolítani. Menj oda, ha egyedül látod és mondj neki annyit, hogy sokszor láttad már itt, ezért szívesen beszélgetnél vele, ha nincs ellenére.
febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%

Ha lehet ne a buszon beszélgessetek. Ott nincs úgymond menekülőút.


Akkor is nyugodtan elszólíthatod, amikor ott vannak a barátnői. Csak arra figyelj, hogy ne csak a kiszemelteddel beszélgess, hanem a többiekkel is.

Persze meg is várhatod, hogy egyedül legyen, de lehet, hogy sosem jön el ez a pillanat... A kérdés amit fel kell tenned magadnak: Megéri?


Hogy mit mondj? Amit jónak látsz. Én ezt javaslom: "Szia! Szerintem még nem találkoztunk, xy vagyok." majd egy releváns nyílt kérdéssel folytasd (olyannal, amire hosszabb a válasz az "igen"-nél). És innentől kezdve kialakul a beszélgetés.

febr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!