Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normàlis? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden úgy kezdődött, hogy van egy család, akivel az én családom jóban van. Olyan 10 év körül lehettem, amikor a másik családban a nálam 1,5 évvel fiatalabb fiú megkérte a kezemet. Persze akkor ezt tök jó dolognak láttam, hogy majd ha felnőttek leszünk, összeházasodunk.


Aztán teltek az évek. Őt nem számítva nagyon sokáig csak lány barátaim voltak.


Mostanában annyira sokat gondolkoztam el azon hogy lehet, párkapcsolatba kéne nekem is kerülnöm. De kivel? Az életemben eddig sok olyan fiú volt, akivel egyszer csak azt éreztem, hogy de jó lenne megcsókolni, de aztán nem tettem, és pár nappal később már nagyon jól is éreztem, hogy nem tettem.


Ő, akit már kicsikorom óta ismerek, viszont az egyik legjobb barátom. Sokat gondolkodtam az elmúlt időben, hogy lehet, fel kéne vetni egy kapcsolat ötletét. Viszont ő fiatalabb nálam és sztem nem is szép (csak filmekben láttam eddig szép fiúkat).


Mit tegyek?


márc. 10. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Menj vissza babázni.


bocs, de ez....

márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Tudom, hogy nem igazán tűnik hasznos tanácsnak, de várj még. Ne siess, nem kerget senki. Ha lesz egy srác, akit 1 hónap után is meg akarsz majd csókolni, akkor érdemes kapcsolaton gondolkozni.
márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Még nem állsz rá készen; rossz a motiváció.
márc. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!