Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy jöjjek össze bárkivel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek össze bárkivel?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben mindenki aki egy kicsit is bejott nekem rögtön ki offolt ahogy elmondtam hogy bírom mit tegyek? Én vagyok ennyire szar csaj vagy mi? Senkinek nem kell egy olyan csaj aki sok mindenben benne lenne?
márc. 18. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak találgatni tudok, de én kicsit úgy érzem a hozzáállásodból mintha túl egyértelműen odadobnád magad azoknak, akikről úgy érzed hogy bejönnek neked. Ez ebben a formában lehet vágyölő is a másik félnek, ellenben ha érzik hogy van tartásod és önbecsülésed, és meg kell téged is hódítani, az sokat segíthet. De azért vigyázz, ne ess át a ló túloldalára se, mert az önjelölt hercegnők/jégkirálynők kifejezetten rémesek tudnak lenni, és azok pont a normális értelmes embereket űzik el azzal a fajta hozzáállással.

A másik ötletem az lenne, hogy talán nem a megfelelő emberekhez vonszódsz. Ha esetleg top palik jönnek be, és lehet ridegen hangzik de ha nálad szebb jobb lányok közül is válogathatnak, akkor valóban ki fognak offolni téged. Rosszabb esetben pedig kihasználnának és utána dobnának. Szóval érdemes lehet mindkét tényezőt alaposan átgondolnod, és aszerint változtatni a hozzáállásodon.

márc. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy érted hogy sok mindenben benne lennél?

Tuti van valami benned ami elijeszti a fiúkat.

márc. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt ennyiből nem igazán lehet megmondani.
márc. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
drukkolok h sikerüljön
márc. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Sok mindenben benne lenne? Tehát ribóca vagy? Nos, akkor keresgélj idősebb fazonokat, akiknek sok mindenük benned lenne.
márc. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ennyire szeretet és önbizalomhiányos vagy, hogy mindenkire rávereted magad? Nem hinném, hogy a kinézeteddel van gond, hanem inkább azzal, hogy egy romlott semmit mondó személyiséged lehet.
márc. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az ilyen csaj nem komolyra kéne a pasiknak.
márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok lehet hogy kicsit félreérthetően fogalmaztam. Nem vagyok ribi. Nem úgy gondoltam hogy mindenben benne lennékahogy azt erteni lehetett hanem ugy hogy nekem is vannak elvarasaim és mondjuk úgy hogy szükségleteim
márc. 19. 18:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Légy Donald Kacsa
márc. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!