Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék vele beszélni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék vele beszélni?

Figyelt kérdés
Mindketten 17 évesek vagyunk. Van egy lány aki már 5 hónapja bejön nekem, sose még beszéltem de mivel falun lakunk mindig köszönünk egymásnak. Hogy kéne hozzászólnom/beszélgetnem vele hogy ne legyen annyira fura.
márc. 26. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Kérdezd meg tőle, h hogy van. Nem kell nagy dolgokra gondolni. Ha kölcsönös a szimpátia, akkor megy minden tovabb, ha nem akkor marad a köszönés
márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
66%
Szerintem ez a hogy vagyost dolgot engedd el.Eleg random es fura egy olyan embertol ilyet kerdezni akivel nem szoktal beszelni
márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem is engedd el a "hogy vagy?"-ot. Túl tág, nehéz rá válaszolni.

Kérdezz tőle valami olyasmit ami releváns az adott helyzetben, könnyű rá válaszolni, róla szól, de nem túl személyes (könnyen ki lehet alóla bújni, ha nem akar rá válaszolni), és nem igen/nem rá a válasz. Pl.: Mi járatban vagy itt?

márc. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!