Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan/hol tudnék beszélni...

Hogyan/hol tudnék beszélni Emma Watsonnal?

Figyelt kérdés
Már vagy 5 éve nem tudom őt elfelejteni...És nem vagyok a filmjeinek a rajongója, de ő maga nagyon tetszik és szeretném megismerni, beszélni vele ...Voltak már barátnőim közben, de mégis mindig bennem van, hogy szeretném megismerni. Hogyan/hol tudnék vele beszélni? Bár tudom, hogy szinte lehetetlen, és nem vagyok már tinédzser, de mégsem bírom őt elfelejteni...Vannak olyan helyek ahol azért el lehet csípni egy beszélgetés erejéig talán az ilyen híresebb embereket?
2011. júl. 30. 07:13
 1/4 anonim válasza:
Menj pszichológushoz...!
2011. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ez nem psziológia!

Emma 21éves... ő se tinédzser már.

Ezt hívják közvetlen szerelemnek. Még nem láttad élőben de már belészeretsz.

Az a baj hogy ha egy Tv-s sztárba szeretsz belé akor színte meg se közelítheted.

Én sajnos nem tudok a kérdésre konkrét válasz adni, de sok sikert!

2011. szept. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

De van mégegy megoldás!

Tanulj meg profi színten angolul gyorsan, utazz el angliába, keresd fel azt a helyet ahol forgatnak és valahogy próbálj kapcsolatot teremteni vele!

2011. szept. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

2. válaszoló vagyok

Emma Watson

c/o PFD

34-43 Drury House

Russell Street

London

WC2B 5HA

United Kingdom


Forrás:

[link]

2011. szept. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!