Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan/Hol tudnék beszélni...

Hogyan/Hol tudnék beszélni Emma Watsonnal?

Figyelt kérdés

Már vagy 5 éve nem tudom őt elfelejteni...És nem vagyok a filmjeinek a rajongója, de ő maga nagyon tetszik és szeretném megismerni, beszélni vele ...Voltak már barátnőim közben, de mégis mindig bennem van, hogy szeretném megismerni. Hogyan/hol tudnék vele beszélni? Bár tudom, hogy szinte lehetetlen, és nem vagyok már tinédzser, de mégsem bírom őt elfelejteni...Vannak olyan helyek ahol azért el lehet csípni egy beszélgetés erejéig talán az ilyen híresebb embereket?



[link]


2011. júl. 30. 16:27
1 2
 1/13 axdsc válasza:
100%
a 9 és 3/4-ik vágánynál szokott várni a vonatára.
2011. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Menjél Roxfortba.. ott biztosan megtalálod.
2011. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ha egyszer vele álmodsz... majd akkor beszélj vele, de mindenképpen add át neki üdvözletem.
2011. júl. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Utazz el Angliába, a fontos,hogy tudj angolul,keresd fel a lakásán vagy ahol forgatni fog.Látsz más lehetőséget?
2011. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

minden távlehetőség kilőve; egyrészt mert ő álnéven netezik -ha egyáltalán azzal köti le a drága szabadidejét-, másrészt meg valószínűleg van már párkapcsolata.

tehát marad a személyes részvétel egy jó angultudással, hogy a személyes varázsoddal meg tudd győzni.


de te tényleg azt hiszed, hogy olyanokat tudsz róla, amik alapján már szerelmes lehetsz?? ismered az embert is, vagy csak az arca vonz? és nem vagy már tinédzser...lehet, hogy korban csakugyan nem, de emberek között nem tölthettél még sok időt.

2011. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem írtam, hogy szerelmes vagyok. Ez csak vonzódás, és szeretném megismerni...ennyi.
2011. júl. 30. 19:27
 7/13 anonim ***** válasza:

az univerzum összehoz benneteket, ha úgy érzed, meg kell ismerned őt. anélkül is, hogy különösebben tennél bármit is.

ha eljön a véletlen, ismerd fel a lehetőséget és használd ki.

2011. júl. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 KiaraMira ***** válasza:

9 és 3/4-ik vágány.....xĐxĐ LOL

ha összehozol Ian Somerhalderrel, segítek neked!! ;)

2011. júl. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha összetudnálak vele hozni, akkor nyilván már magamat is összehoztam volna Emmával;) :)
2011. júl. 31. 12:28
 10/13 anonim válasza:

Én Vin Diesel-el akarok összejönni. XD


Régebben Marilyn Manson-ba voltam belezúgva és pár éve a facebook-on írtam is valakinek aki Brian Warner néven volt regisztrálva és sokan írták róla, hogy ő az igazi. Szóval írtam is neki. Először nem írt vissza, de miután mégegyszer írtam bővebben és válogatottabb szavakkal, ( valószínűleg helyenként hibás angollal ) de visszaírt, és még egy párszor írkáltunk és olyasmiket is írt, amik csak jóval később jelentek meg róla a hírekben és a médiában. És belinkelt az általa küldött üzenetbe olyan videókat is, amik addig máshol nem voltak elérhetők, csak később jelentek meg. Szóval van rá esély hogy tényleg ő volt, vagy valami személyes ismerőse aki neki adta ki magát. De utána törölte azt a profilját, biztos az agyára mentek a lükék a sok üzenettel. XD


Tehát nincs kizárva hogy valahol az igazi Emma Watson is fent van.

2011. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!