Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Biciklis nadrág fiúknak/férfia...

Biciklis nadrág fiúknak/férfiaknak?

Figyelt kérdés

febr. 10. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem. Az egyik legkényelmesebb rövidnadrág.
febr. 11. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem
febr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is szeretem, utcára is fel szoktam venni. Ti hogy vagytok vele?
febr. 11. 11:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is viselem utcán
febr. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de fiúk is nyugodtan hordhatnák utcán, mindenesetre mi lányok nagyon szívesen hordjuk, én is szeretek benne lenni, a lehető legkényelmesebb viselet. Aki szerint nem utcára való ruhadarab ez a 2020-as években, az nagyon elmaradott. Szóval viselje mindenki nyugodtan utcán is, nemre tekintet nélkül.
febr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Biciklizéshez rendszeresen hordom. Nagyon jó benne mozogni, szeretem. A betét is jó, praktikus egy hosszabb túra során.

De csak úgy utcán gyalog sétálni, vagy munkába járni nem ilyenben szoktam, az fura lenne. Bár már gondoltam arra, hogy nyáron ilyenben tekerjek munkahelyre is, aztán bent meg úgyis átöltözök.

Ha biciklivel megyek valahova, biciklis szerkóban vagyok és út közben be kell térnem egy boltba, az nem zavar különösebben. Nem megyek haza csak emiatt átöltözni.

febr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én utcára, kondihoz is felveszem. Szerintem kirándulni, de akár sétálni is teljesen jó. Az 5-ös válaszoló hölgy nagyon jól megfogalmazta, hogy ez már teljesen elfogadott kell, hogy legyen, csak sokan nem szokták még hordani, mert annyira nincs ez a köztudatban.
febr. 11. 13:56
 8/11 anonim ***** válasza:
2%
Persze, utcára, talán még átlátszó is lehetne, nem?
febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon szeretem, otthon is csak feszülős sportnadrágban vagyok (ugyanaz mint a bringás kb, csak nincs betétje). Bringázás amúgy sem túl jó betét nélkül szerintem. Legjobban a kezeslábas bringásruhát szeretem, főleg nyáron.

Utcára is teljesen elfogadott, nem tudom mit kell ezen fennakadni (mint a 8-as)...

40F

febr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Mit kell ezen fennakadni? Én még futáshoz sem vennék fel ilyet, de skinny nadrágot sem (slim még belefér). Ott domborodik az ember p.cse... de különben is. Régen kevesebbért is leb.zizták az embert. 8. voltam.
febr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!