Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok 17 éves fiu/férfi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok 17 éves fiu/férfi vagyok. Szerintetek mit tegyek most? Eddig komoly kapcsolatom nem volt, csak ilyen 1 estés kalandok vagy kavarások.

Figyelt kérdés

De megismertem egy lányt akivel nagyon jól éreztem magam és össze is jöttünk.

Egy honapig jártunk és ez az idő alatt végre először megszerettem valakit.

Minden tökéletes volt, de egyszer nagyon sokatt ivott (sőt össze is esett egy kis időre)

és nagyon durván megcsalt...de nagyon durván....Amit csak tudtam mindent megtettem érte szoval,

én még mindig nagyon szeretem és ő is mondta h én vagyok neki az első komoly kapcsolata és nagyon szeret engem,de azt amit csinált akkor én nem tudom elnézni...volt egy hetes pihenőnk és azota sem tudjuk rendbe hozni a dolgokat mert mindig felhozodik az az eset...nem akarom elvesziteni de állandoan az jár a fejemben amit tett....egymást elfelejteni nem birjuk mert minden nap látni fogjuk szinte egymást,mert egy koleszban vagyunk....Már több mint egy hete azon gondolkodunk, hogy akkor mi is legyen, de a vége mindig veszekedés....Elfelejteni nem tudom,mert amiota őt ismerem egy lányt sem kivántam meg, sőt szinte meg sem néztem őket...ezt hogy tudnánk megoldani?

Ha lehetséges lányok írjanak vagy hasonló cipőben járó férfiak...és csak normális valszokat ha lehet!



2014. nov. 1. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az a szomorú igazság, hogy ilyesmit nem lehet az alkoholra fogni. Én is voltam már nagyon részeg, mégsem jutott eszembe soha megcsalni közben a barátomat. Ez a lány hiába szeret téged, ha új esélyt adsz neki, ugyanúgy megteszi később is, és talán alkohol sem kell hozzá. Ha egy hónapnyi járás után neki már másra volt szüksége, akkor hidd el, nem érdemli meg, hogy szeresd.

Nekem ez a véleményem, 20 éves lányként, úgy, hogy életemben nem csaltam még meg senkit. A szerelmemmel három éve vagyunk együtt, szoktunk egymás nélkül is bulizni, érdekesmód mégsem történt ilyesmi soha.

2014. nov. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen...megéri elgondolkodni ezen,csak nem meséltem el mindent hogy hogyan történt,amiért lehetne az alkoholra fogni,de ha akarod priviben elmesélem :)
2014. nov. 1. 15:18
 3/4 anonim válasza:
egyetlen megoldás ha megbocsátod neki, nem olyan egyszerű mint aminek hangzik, valahogy magadat kéne meggyőznöd.. azt meg csak te tudod hogy kéne
2014. nov. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csáó :D Tudom hogy bunkóság amit mondok, de hagyd a csajt a fenébe. Tiltsd le facebookon, szakíts meg vele minden kapcsolatot. Tegyél úgy mint ha el akarnád felejteni meg minden, de ha még pár hét múlva is látod rajta hogy újra össze akar jönni veled (vagy barátnőinek mit mond), vagy tényleg nagyon sajnálja akkor lehet tényleg az alkoholra fogni, de így nem sajna :/
2015. máj. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!