Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsak le egy fiút...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak le egy fiút a buszon?

Figyelt kérdés

Nap mint nap egy busszal járunk és nagyon szimpatikus számomra. Milyen mondattal indíthatok,hogy ne nézzen teljesen idiótának? Hogyan viselkedjek? Vagy csak próbáljak szemezni vele?

Fiúk,ti milyen kezdeményezésnek örülnétek?



2015. máj. 12. 23:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
14%
A kedves kommunista elvtársunk kérem lője fejbe magát. További szép napot, éljen a párt!
2015. máj. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
46%
Csak azt nem értem, hogy ez a kommunista tényleg kommunista e. Amit írt magától találta e ki vagy segítettek neki. A kommunistákkal nem könnyű./ennyi év után/
2015. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
31%
Én nem tudom, de bárhova írok mindenhol csak lepontoznak! Most mi a gond? Talán a Kárpátiát nem szeretik? :)
2015. máj. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Santana_33 ***** válasza:
90%
Jegyeket, berleteket ellenorzesre felmutatni ( a nevet mar is megtudod )
2015. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
Ha előbb száll fel,kérdezd meg,hogy lehülhetsz-e mellé!
2015. máj. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
de ha már a csajszi ül a buszon, és a kiszemelt később szállt fel, és máshova ült, akkor nem ciki a csajnak átülnie?
2015. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Add át neki a helyed. Ez biztosan meglepi.

Amúgy viccen kívül, bemutatkozni mindig lehet. Legalábbis ha látásból már ismer, akkor talán ez a leg- magától értetődőbb. Még a szemezés is sokkal cinkesebb. De nem tudom, mivel folytathatnád onnantól.


Én már régóta nem járok ehhez elég rendszeresen busszal. Így inkább olyan szitukban vagyok, amikor egyáltalán nem vagyunk ismerősök egymásnak. De azért volt néhány látásból ismerős lány (és fiú), de egyikük sem mutatott érdeklődést. (Szóval te csak mutass!)

2015. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A lényeg h legyen önbizalmad, ne egy betanult sablon legyen. Jöhet az egész spontán is.


#5 nagyon magára vette... :D

2015. máj. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Na összejött kedves kérdező?
2015. máj. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Kedves #17! Szerintem pont az, hogy nyugodtan szemezzen vele, mosolyogjon rá, ha felé néz, de ne vicsorítson, és ne legyen erőltetett mosoly! Amúgy tényleg: összejött kérdező?
2015. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!