Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eléggé meglepődtem és rosszul...

Eléggé meglepődtem és rosszul esett mikor párom tegnap közölte, hogy őt zavarja a növekvő pocakom volt valaki hasonló szituban?

Figyelt kérdés
Konkrétan szex terén zavarja. Eddig semmi probléma nem volt, ugyanúgy kívántam én is a dolgot, rajta se láttam, hogy baj változás lenne. Mostanában viszont nemigazán közeledik hozzám, hogy most ez csak kifogás és pont jó, hogy van mire fogni, vagy tényleg így van, de azt mondja eddig azért nem zavarta, hogy ott a baba, mert nem látszott. Most hogy elkezdett nőni azt mondja zavarja és ha még nagyobb lesz akkor főleg nem akar majd együtt lenni velem. Azt mondja félti is, de főleg inkább az hogy fura neki hogy ott van még valaki a pocakban. Neki már van egy kislánya úgyhogy nem újdonság számára egy ilyen női test. Mindig azt mondta régen is hogy úgy fogad el ahogy vagyok, lazán kezelte a szex témát is nem volt tabu sose köztünk, most mi ez a hülyeség?? Tudom, hogy van akit zavar ez de őt pont nem ilyennek képzeltem el, meg se fordult a fejembe hogy ez zavaró lehet, nagyon úgy érzem ez csak kifogás nála. Mi lesz ha majd megszületik a pici(egy szobában leszünk jó pár hónapig)...azt mondja az már nem fogja zavarni, majd teszünk a rácsra pokrócot...na mondom nekem meg inkább az a fura...
2014. márc. 1. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Na látod, neked meg az a fura :)

Majd megbarátkoztok mindketten vele, már nem lesz semmi sem a régi :)

2014. márc. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenki másképp reagál ilyen helyzetekre. Ő ilyen. Nem hinném, hogy veled lenne gondja, hogy azért nem kíván, mert mondjuk nem érdekled már annyira, egyszerűen fél attól, hogy talán szex közben baja lehet a babának, vagy mondjuk, nehogy megnyomja a pocakod. Itt más nincs, el kell fogadnod, nem lehet erőltetni. Mondjuk mi egész végig szeretkeztünk, azt hiszem még a szülés hajnala előtti este is, ugyanúgy kívánt a férjem.. De a pokróc-dologgal oldottuk mi is meg az együttléteket a kicsi születése után.. Nem volt rá esély, hogy más szobába tegyük a kiságyát (nem azért mert nincs, hanem borzasztóan rossz alvó volt 14 hónapos koráig, és akkor mehettem volna át 20 percenként). De lehet, hogy ti meg megbírjátok így oldani, másik szobával. Esetleg, ti mentem át másikba, action-re.:D
2014. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk már az elejétől kezdve nincs szex mert párom félti a babát :( szóval kitartás lesz még jobb is!!16+5 hkm :)
2014. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ez akkora hülyeség, mit kell ezen félteni semmi baja nem lesz, hűűűű...amúgy nem a féltés a legfőbb oka csak hogy neki ez így furcsa és zavarja, hogy ott a baba. Azt meg végképp nem szeretném, mint amit itt írt is valaki hogy már semmi nem lesz ugyanolyan. Az hogy gyerekünk lesz ne befolyásolja már a kettőnk kapcsolatát:(. Féltené inkább a gyerek anyukáját, hogy így nekem milyen rossz egyik napról a másikra így kivonja magát mikor eddig szinte mindennapos volt...Ez így szörnyű, főleg most hogy én meg jobban szeretném, mint előtte..:(Akárhogy számolom az még 4 hónap+ a szülés utáni idő...nem most kellene kihasználni, hogy még van időnk és energiánk a dologra?
2014. márc. 1. 13:27
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
akinél azért nincs szex mert apuka félti a babát, ott utána se lesz..ez egy h.lye indok
2014. márc. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem nálunk tényleg emiatt nincs!! lassan 8 éve vagyunk együtt eddig aktív volt nagyon most is az lenne de első gyerek és ő nagyon lelkis típus, mondta is nem viselné a lelkén ha baj lenne. És igen is vannak olyan pasik akiknek nem csak a saját érdekeik a fontosak.Tudom hogy szülés után változni fog és még lehet hogy most is hisz az elején vagyok még mindennek. 16+5 hkm
2014. márc. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindenki másképp áll a dologhoz,gondolom már elég nagy a hasad,nem minden férfi tud egy terhes nőhöz ugyanúgy viszonyulni.Bár nekem az is fura,hogy valaki az alvó gyereke mellett szexeljen,ezért is jobb a külön szoba.

Mi a 30. hétig szexeltünk,utána már nekem kényelmetlen volt,és a szülés után 8 hétig nem tudtunk mert fájt a gát sebem de mindketten ki voltunk éhezve, az én páromat nem zavarta a pocakom,bár nekem nagyon kicsi volt kb akkora volt a végén mint másoknak 4-5 hónapos terhesen.

2014. márc. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
"Az hogy gyerekünk lesz ne befolyásolja már a kettőnk kapcsolatát:(" Pedig akarva akaratlanul, de befolyásolja. Ha tetszik, ha nem, de ez van... Fogadd el, hogy nem akarja a szexet, és kész. Ha más nincs, segíts magadon...
2014. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19 hetes vagyok,első 12 hétben egyszer volt szex mert már nem bírtunk magunkkal, de megbeszeltuk hogy mig meg nem mozdul semmi szex (csak azért mert előtte 2 vetelesem volt) és féltünk,azóta minden rendben a bébivel de szex nincs pedig már mocorog,hasam már elég látványos és kiderult hogy llányunk lesz a ferjem minden vágya ez volt és kijelentette hogy nincs velem semmi probléma szeret, imad, kivan, tetszem neki de igy nem tud velem lenni mert ott az ö pici kislánya! Muszáj vagyok el fogadni!
2014. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Teljesen érthető a férjed reakciója. Nem azt mondta hogy rusnya vagy mert nő a hasad.

Egyszerűen zavarja a tudat, hogy ahová a férfiasságát beteszi, gyakorlatilag centikre a gyermeke fekszik. És ez nyilván akkor tudatosul a legjobban az emberbe amikor már nő a pocak.

Az én férjem is így volt vele.

Az elején azért nem volt szex, mert igenis féltettük a babát, elég nehezen jött össze. Aztán utána működött minden. Aztán amikor már intenzíven mozgott és nőtt a hasam elég morbidnak tűnt mindkettőnknek. Ezért egyre ritkább lett a szex, aztán el is maradt.


Ettől még más úton módon örömet szereztünk egymásnak szexuálisan. Viszont volt amikor részemről ez félbeszakadt mert elkezdett hullámozni a hasam, és elúszott a pillanat..


A pici pedig nálunk külön lesz. De ha meg egy szobában lesztek, lehet máshol is szeretkezni...fürdő..konyha..másik szoba..előszobafal..

2014. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!