Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetne novelni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne novelni az onbizalmam? Masok szerint helyes vagyok de en egyaltalan nem latom igy, magabiztos se vagyok igy sokkal nehezebb kezdemenyeznek a lanyoknal tudnatok segiteni? 15/f

Figyelt kérdés
2015. máj. 17. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben vagyok :/ 14/f
2015. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En is csak en lany vagyok..:/
2015. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rokonlelkek:D

Sajnos Én is evvel kűzdök. Nem tudok tanácsot adni:/

14/l

2015. máj. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Life Problem Mentor válasza:

Ajajj...onbizalomhianyosok tomkelege...:/

Fiuk,lanyok...oszinten erre nincs gyogymod ez mind fejben dol el hogy mennyire befolyasolnak titeket a masok altal alkotott velemeny rolatok,mennyire vagytok lelkileg befolyasolhatok...kell egy kis ido es elszantsag de nekem momentan ido kellett mig eljutottam arra a pontra hogy LESZAROM lesz ami lesz rairok/oda megyek hozza stb.

Nem kell azt kepzelnetek hogy kiralyak es menok vagytok...bar a ti korosztalyotokban meg ez a dominans azt hiszik a legtobben ettol lesz jo csajuk/pasijuk bar igaz ami igaz sajnos ez az idoszak arrol szol nem altalanositas kepp de sok nagyszaju meno srac es sok nagylanynak kepzelt kis tini van(senki ne vegye magara ez csupan csak altalanositas,tudom vannak masok is)en sosem voltam meno srac inkabb kozep osztalybeli vicces de nem igazan nocsabasz azok inkabb a nagyszaju sracok voltak,legyetek mindig onmagatok sose mutassatok mast mint amik valojaban vagytok mert azzal magatok csapjatok be meg persze a masikat is.

Ha konkret kiszemelted van akkor menj oda hozza ha ismered ha nem akkor irj ra kezdj egy sziaval aztan kerdezgesd altalanos dolgokrol:-sportol e vmit,mit csinal szabadidejeben,milyen zenet hallgat,hova menne el legszivesebben kirandulni,stb....

Ha szemelyesen talalkozol vele akkor huzd ki magad nezz a szemebe(ne folyamatosan :DDDD) es kerdezgesd beszelges megy majd az magatol de ne parazz es foleg ne gondolj olyat hogy nem is hozzad valo meg hogy nem jossz be neki tuti mert akkor arra osszpontosit az agyad es akepp cselekszel es akkor tuti nincs nyert ugyed,csak pozitiv gondolkodassal lehet sikered de majd az ido mulasaval egyre tapasztaltabb es sikeresebb leszel ne vard hogy elsore jol fog menni...szep is lenne,ezt mindenkinek maganak kell megtapasztalnia mindenki mas,idod mint a tenger es a tengerben pedig sok a hal szoval HAJRA es jo horgaszast!

Esetleges konkret kerdesekert,tanacsokert privatban

2015. máj. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!