Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez így működik, hogy a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így működik, hogy a mostani csajok nagy részét abszolút nem érdekli mennyire jó az a pasi emberileg, csakis a vonzó külső után sóvárognak és ezért átrobognak másokon is a helyes pasiért és ezeknél kezdeményeznek is a lányok?

Figyelt kérdés

Itt a video. A 20. perctől kezdődik. Nem kell megnézni, mert sokan ezt nagyon nem bírják, csak tekerjetek kb 20 perchez és a 22. perc közötti részhez, ott van minden.


[link]


Nálam soha egyetlen lány sem kezdeményez, pedig jellemileg nem vagyok egy utolsó srác szerintem és figyelmes is vagyok a lányokkal. De valahogy ez még egyetlen lányt sem érdekelt.


2014. febr. 2. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha folyton csak bögyöket és csöcsöket keresel, akkor ezt a stilust kapod, akármennyire is hiszed, hogy nem. Keress tip-top, ügyes és takaros lányt, az ilyenek becsülik meg csak a rendes pasikat. 27 L
2014. febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem igaz, már megint kezdi valaki!


Hát nem igaz, nem fogod fel, miért nem kellesz a csajoknak! MERT ILYEN VAGY. Ilyen kérdéskiírogató, azon vered a melled hogy a csajoknak ilyen pasi kell, és még is miért? Mert ezt látod egy sz--ros éjjel nappal budapestben! Arról nem is beszélve, hogy ha neked ilyen nő kell, az a te bajod! Hiába vagy jó emberileg, ha mellette millió más tulajdonságod k---rvára idegesítő, fogd már fel :DDD

2014. febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem az ilyen agybeteg műsorokból kéne tanulni, jó hogy nem mindjárt a vv-k több száz pasit megjárt húszéveseit veszed alapul...


Ja, és sok lány szereti, ha a fiú kezdeményez, csak nem rámenősen kell, hanem először csak beszélgetni. Aztán úgyis vagy kialakul a szimpátia, vagy belátod te is, hogy nem működne, és továbblépsz.


(a műsort nem nézem, elnézést, ha ez a valóságot mutatja, csak előzeteseket láttam belőle, annyi elég volt...)

2014. febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez sajnos így van. A mostani csajok felszínesek & anyagiasak. Ha nem vagy szuper jóképű és nem lógnak a nemzetibankok a zsebedből, emberszámba se vesznek. Mert hát ugye korunk modern emancipált nőjének mindez "jár".

Nemcsak a ronda pasasokat, hanem az átlagosokat sem veszik észre. Nem véletlenül van ennyi szingli pasas.

2014. febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem akarok senkit elitélni, de amíg nem fordultam magamba és egy egoista köcsög voltam, addig engem is környékeztek (de nem így, ilyen nyíltan :D ).


Akkor volt, hogy már aznap ágyba jutottunk, de aztán találkoztam egy szintén ilyen egoista lánnyal, aki miatt nem lettem többet egoista.


Azóta se az a lány, se senkim nincs. :D


Na tessék, a jók is előbb utóbb szaralakok lehetnek, vegyél példát belőlem.

2014. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
már az is lehet h direkt csinálnak ilyen műsorokat és mint látom,sikeresen.
2014. febr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!