Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a csúnya vagy nagyon gáz pasik kezdeményeznek, nyomulnak, a helyes átlagos normálisak meg sohasem?

Figyelt kérdés

Ez mindig így van és volt. Az utóbbi 10 évben. Most már csak mosolygok ezen. Ha bármilyen szituációba lépek egy ilyen pasival (aki nem az esetem), az tuti bámul minimum, de ismerkedni akar, pedig rá sem nézek. De bezzeg a kövér nők és a duci lányok nem az esetei... de bezzeg én igen!

Aki meg helyesebb lenne, az meg nem akar soha semmit, vagy csak megnéz, és ennyi, ezek a átlagosan helyesebb férfiak mintha sokkal passzívabbak lennének.

Nem értem mi ez? Mit gondoltok?

(nem vagyok duci, és nem vagyok csúnya sem).


2013. dec. 21. 21:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehet róla hogy csúnya.. Te meg elítéled hogy ezért neki másképp kellene választania..
2013. dec. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Mert a helyes férfit leszopod szó nélkül,a rondáknak meg küzdeniük kell édeslányom
2013. dec. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Szia, szex?
2013. dec. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A 2.es kicsit durván fogalmazott, de valojaban errol van szo
2013. dec. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
28%
Van benne valami...Én is helyes pasi vagyok és nem vagyok annyira kezdeményező, mint a bagós, büdös, alkoholista, agyontetovált thaiparaszt társaim. Ez van.
2013. dec. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor haljanak ki mert nem a te ízlésednek megfelelőek?

De azért biztos jól esik az öntudatodnak, tehát nem értem mégis mi a bajod?

Akkor miért nem vagy már férjnél?

2013. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Mert akik neked nem jönnek be, azokra rámondod, hogy rondák, pedig lehet, hogy csak átlagosak, és túlzott elvárásaid vannak.
2013. dec. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Nekik kell kezdeményezni, nekem meg nem, mert tudom, h jóképű vagyok és megengedhetem magamnak.

Vicces, h az a taktikám csak, h van egy fullos nő, akit mindenki körbe ugrál.

Látom rajta, h azt hiszi, h majd én is hasra fogok tőle esni, de már csak azért se nézek rá, meg nem foglalkozok vele különösebben.

Aztán már csak azt veszem észre, h ő hesszel engem(itt azt szoktam mint ti nők, h úgy csinálok, mintha valamit néznék, közben meg a periférikus látásommal szemügyre veszem a helyzetet, látom, h nézi, h ki ez a férfi, aki le se szar) meg jön nyalni a seggem.

Ennyi.

2013. dec. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Te sem vagy szép,csak azt hiszed.
2013. dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szép. De csúnya sem. Nem szoktam pasik után futkosni. Egy pillanat alatt felmérem a helyzetet. Ha nem tetszem valakinek, utána már nem is nézek felé. Azért annyira hülye nem vagyok.

A csúnya gáz pasik alatt értem: öreg, ronda, alkesz, rosszfiús fajta, bunkó =akik általában a nők 99%--nak nem kellenek.

2013. dec. 21. 22:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!