Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sok ribi van a sulinkba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok ribi van a sulinkban, és persze vannak helyes fiúk is de nekik az utóbbiak kellenek (mint általában az összes fiúnak), ezért konkrétan én senkinek nem kellek. Hol lehet normális helyes fiúkat találni, akik kezdeményeznek is?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam részeg, nem volt 1 barátom sem, nem járok mindenféle buliba és szerintem csinosan öltözködök és nem is vagyok csúnya,annyi,hogy nem teszem ki mindenemet(rosszul is érezném magam ha kitenném)és nem fekszek le fűvel fával... semmiképpen nem lennék a kérdésben említett lány, inkább leszek apáca:D 16/L
2013. okt. 5. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugi.Ha idősebb leszel majd értékelni fognak és észre vesznek téged is.Maradj ilyen.
2013. okt. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De cuki vagy :D Itt is lehet, de óvatosan!!!!
2013. okt. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mehet a priviáradat.
2013. okt. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán nem csak a legjobb képű fiúkat kéne észrevenni..
2013. okt. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nos ha érdemileg nem is tudok hozzászólni a témához, azért megnyugtatlak, nem vagy egyedül^^ énis 16 éves vagyok és lány, ugyanebben a helyzetben, amit leírtál:) egyszer majdnem lett barátom, csak sajnos a srác 5 órányira lakott tőlem. Én mostanában inkább azon gondolkozom h a hellyel van a baj^^ de lehet h nem, mindegy. Azért örülök h más is ilyen nem csak én:D
2013. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
shut up and take our private messeage! xd
2013. okt. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Paulik Áron ***** válasza:
Keress olyan közösséget, ahol hasonló gondolkodású fiatalok vannak, mint te. Ott fogsz találni. (pl. cserkészek)
2014. jan. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Unalmas vagy.
2014. ápr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!